Author Topic: Dünyayı kurtaran adamın oğlu  (Read 15381 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
Dünyayı kurtaran adamın oğlu
« on: December 24, 2006, 12:08:49 pm »
Çetin İnanç’ın 1982 yılında sinemalara taşıdığı Dünyayı Kurtaran Adam ülkemiz sınırlarını aşalı uzun zaman oldu. Trash filmler kategorisinde kült mertebesine ulaşan yapımın devamı uzun yıllar sonra başrolünde yeniden Cüneyt Arkın’la geliyor.

2055 yılında kainat hala huzura kavuşamamış, evreni sükunete erdirecek bir hükümet kurulamamıştır. Aradan yarım asır geçmesine rağmen pek değişmediğimizi kanıtlarcasına Türkler uzayı da parsellemiş, bir nevî otopark mafyalığına devam etmektedirler.

Çeteler, krallar, kraliçeler… Bir cümbüş süregitmektedir evrende.
What the fu....?

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
Ynt: Dünyayı kurtaran adamın oğlu
« Reply #1 on: December 24, 2006, 12:11:31 pm »
ben izlemedim ama fragmanlardan izlediğim kadarıyla dünyayı kurtaran adam la aynı formatta olmamış

izleyen varmı?
What the fu....?

CİCO

• bjk
  • Global Moderator
  • Senarist
  • VİP//ArGe
    • Email
« Reply #2 on: December 24, 2006, 01:08:41 pm »
ben izledim :S
yaw çok basit hiçde komik değil arada bi pascal bişiler sölüyo oda söleyiş tarzı güldürüyo
sanki biraz goraya benzetmişler
Adaletin varsa senin olsun dünya. Adaleti paranın belirlediği bu kerhanede, alamadığın yüreğim bir gün gelip alana kadar Beşiktaş uğruna çarpacak. Hobisel değil be ağabeycim, lafsal hiç değil bu sevda.

Kara ulan kapkara, bildiğin zindan

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #3 on: December 24, 2006, 07:12:32 pm »
Tahmin ediordm batiracaklarindna bende daha izlemedim ama ulan boyle ciddi bir konseptin icinde nouma ve mehmet ali erbilin ne isi var ... yazik oldu harcadilar cücüyü :(
« Last Edit: December 26, 2006, 06:45:37 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #4 on: December 26, 2006, 05:43:14 pm »
cücü görunmuomus bile lan dogru dürüst

CİCO

• bjk
  • Global Moderator
  • Senarist
  • VİP//ArGe
    • Email
« Reply #5 on: December 26, 2006, 06:41:34 pm »
Eft b  buz kütlesinin içinde iki kere görünüyo o kütle içinden hariç oda hayal olarak
buz kütlesinin içinndede 2 kere toplam 4 :D:D:D
Adaletin varsa senin olsun dünya. Adaleti paranın belirlediği bu kerhanede, alamadığın yüreğim bir gün gelip alana kadar Beşiktaş uğruna çarpacak. Hobisel değil be ağabeycim, lafsal hiç değil bu sevda.

Kara ulan kapkara, bildiğin zindan

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #6 on: December 26, 2006, 06:46:18 pm »
Serrefsizzlerr ... bide basrolunde yine cücü yazio utanmadan ... yazik cücü nasil kabul etmis ya boyle bir teklifi :(

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #7 on: March 31, 2007, 02:16:54 am »
bugün cücü istanbul film festivalinin açılış konuşmacılarındandı cücü kesin izlemeyliydin An, cücü RoX

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #8 on: March 31, 2007, 07:09:00 pm »
Captureleseydin haci yada youtubedan bakariz varsa :)

memo89

• Oyuncu
  • **
« Reply #9 on: September 15, 2009, 06:02:54 pm »
paylasim icin tesekkurler  :wv: