Author Topic: Yeni galerimiz basariyla kurulmustur  (Read 13256 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Yeni galerimiz basariyla kurulmustur
« on: January 06, 2006, 02:11:16 am »
3-4 gundur uzerinde calistigim galeri sonunda bitti arkadaslar su an hersey kusurzus ve mukemmel calisiyor dandik galerideki resimleri ve yeni reismlerin hepsini buna tasiyacagim ustelik yeni galerimizde video da oynatabilecegiz ve yukleyebilecegiz artik siz dusunun gerisini iste ben buna profesyonellige buyuk bir adim derim :)
http://www.hababam.biz/galeri/
su an sadece 2 resim var test amacli attim yarin butun ayarlarini vb. yapicam sizde biraz test edip kurcalayabilirsiniz , herkesin kendine ait galerisi olacak , istediginiz resimi kendiniz koyacaksiniz vb.vb.vb.O Yuzden artik yeni resim koyarken buraya degilde galeriye koyalim burayada galeriden linki verebiliriz not komik resimlere HaBaBaM.BiZ diye damga vurmayi unutmayin ki baska siteler calmasin ;)
« Last Edit: January 06, 2006, 02:18:16 am by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #1 on: January 06, 2006, 02:39:22 pm »
siftah

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #2 on: January 06, 2006, 03:56:02 pm »
muahahaha yapmak lazim ya boyle seyler hos ve guzel hatiralar olarak kalacak :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #3 on: January 06, 2006, 11:13:33 pm »
galeri için anasayfadan üye olmanızı tavsiye ederim..

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #4 on: January 06, 2006, 11:21:50 pm »
Arkadaslar bunula beraber sitmizde 3 sistem oldu zaten bu basindan beri vardi ama aktif degildi 3 sistemi birlestirk vbulletin mambo ve galeri bunu hakkinda ayrintili aciklama daha sonra yapacagim sizi yormamak icin hepsine teker teker uye olup her girdiginizde login olmamaniz icin birlestirdik databaselerini , ve ucune birden uye olmak icin mambodan uye olmak zorundasiniz simdilik yani ana sayfamizdan http://www.hababam.biz

Spartacus

• Guest
« Reply #5 on: January 10, 2006, 05:27:43 pm »
Unutmadan arkadaşlar yüklediğiniz dosyalara verdiğiniz isimler anlaşılır belirgin şeyler olsunki google imagesda falan arama sonuclarına damgamızı vuralım ;)

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #6 on: January 10, 2006, 06:58:49 pm »
Anarchy benim resmi koymamisin ?Yogun oldugundandir sanirim , diger bolumler de bos zaten genelden baska ama vakit bulursan benim kini de koy pls ;)
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...

MRTURK

• Basrol
    • Email
Ynt: Yeni galerimiz basariyla kurulmustur
« Reply #7 on: September 05, 2006, 08:34:56 pm »
biz yokmuyuz adalet istiyoruz :P

puhahahaa
SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR.!!!!

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #8 on: September 06, 2006, 01:49:11 pm »
Herkes kendi resmini koyabiliyor tabi anasayfadan uye olanlar :( forumdan uye olunca galeri tanımıyor :(

gokhan

• Has Uşak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
« Reply #9 on: July 22, 2008, 11:42:35 am »
kaç aydır yeni foto eklenmiyo la?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #10 on: July 27, 2008, 07:04:44 am »
fotolar hazir , damgalanmayi bekliyor eskilerinden ve var olanlari ayirmam lazim e tabi bissuru var ayarliycam onu bir ara ama sunu unutmayin herzaman tum kullanicilarimiz sende dahil gokhan fotograf ekleyebilirsiniz :)

memo89

• Oyuncu
  • **
« Reply #11 on: September 15, 2009, 06:58:46 pm »
guzel olmus galeri