Author Topic: Bebek Çocuk Festivali  (Read 9811 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sezaigul

• Figüran
  • *
    • Email
Bebek Çocuk Festivali
« on: October 10, 2014, 11:01:10 am »
Hazır havalar güzel gidiyorken çok güzel bir etkinlik haberi gördüm. Sizlere duyurmak istedim. Bebek Çocuk Festivali 11-12 Ekim 2014 tarihinde Bebek Parkı'nda gerçekleştirilecekmiş.
Bebek Parkı'nın atmosferini biliyorsunuzdur çimlere yayılmalık sahilden esen denizin rüzgarında çocuklarla rahat edebileceğiniz bir park. Festivallerle daha çok şenleniyor ortam :) Haftasonu alın çocuklarınızı atın kendinizi Bebek Çocuk Festivali'ne... Tohum Otizm Vakfı'nın stantıda olucakmış alanda. Çok güzel işler yapıyorlar amaçları doğrultusunda, güzel etkinliklerde yer alıyorlar. Görüşmek üzere :)

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Re: Bebek Çocuk Festivali
« Reply #1 on: October 13, 2014, 12:52:25 pm »
Colugu cocugu olanlara =)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Crystal

• Administrator
  • Basrol
  • oNLy House Music
    • http://www.futuregeneration.net
    • Email
Re: Bebek Çocuk Festivali
« Reply #2 on: September 03, 2015, 07:51:49 pm »
Mesajı geçte olsa şimdi gördüm.. Bu sene bu tür bir aktivite olacak mı acaba?
No Electric = No sound... So keep Clubbin' baby !

MaryMef

• Figüran
  • *
    • Email
I see something new here every day!
« Reply #3 on: February 11, 2024, 07:13:55 pm »
good stuff!

GeorgeSmank

• Figüran
  • *
    • Email
Internet Ucuzluyor.
« Reply #4 on: February 14, 2024, 10:44:24 pm »
Is the decreasing cost of internet services a result of improved infrastructure or is it due to a potential compromise in data privacy and security measures?