Author Topic: Bitturk Uyelikleri Acik  (Read 8544 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Bitturk Uyelikleri Acik
« on: November 23, 2009, 05:02:33 pm »
Bayram nedeniyle uyelikler acik arkadaslar

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Prof-89

• Basrol
Ynt: Bitturk Uyelikleri Acik
« Reply #1 on: November 24, 2009, 07:59:06 am »
TurkTorrent.Biz Üyelikleride Açık :) Bana vermediğin üyelik sonunda açıldıda aldım bir tane.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Bitturk Uyelikleri Acik
« Reply #2 on: November 24, 2009, 05:28:36 pm »
almisken 5-6 tane al , banlandiginda kullanirsin otekileride.

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Re: Bitturk Uyelikleri Acik
« Reply #3 on: October 18, 2011, 05:19:27 pm »
test