Author Topic: eğitimi kariyer içinnn  (Read 13411 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lale

• Figüran
  • *
eğitimi kariyer içinnn
« on: June 04, 2009, 11:19:42 am »
selam millet!

iyisiniz inşallah.. ben biraz sıkıntıdayım! okul bitiyo napıcam düşünceleri felan..gelecekle ilgili kaygılar artınca araştırmaya başşladım biraz kariyer falan, kariyer koçluğuna baktım başka başka yerlerden... kariyer okulu diye bişi buldum. yazın olucak bi eğitim-okulmuş bu. yeni mezun olmuş, olacak gençleri iş hayatı için hazırlıyomuş bu okul. kampa gidiyosun, sonra değişik yerlerde değişik konularda eğitim alıyosun, kendi özelliklerini ölçen testlere giriyosun, senin kariyerin için bi harita çıkarıyolar yani sana heralde... bi dolu eğitim ve aktiviteden sonra aralarında başlıkta da söylediğim gibi microsoft, google, pepsi gibi marka yöneticileriyle görüşüyosun, görüşüyosun dediğim iş görüşmesine gidiyosun yani. eğer mülakatta seni beğenirlerse işe alıyolar seni! böyle büyük şirketlerle başka yerde kolay kolay karşılaşılmaz, hele iş konusunda bu kadar toyken eğer ilgilenirseniz http://egitisimkariyerokulu.com/ burdan bakabilirsiniz baya detaylı anlatmışlar... eğer bu okula katılmayı düşünen olursa lütfen irtibata geçsin benimle, birlikten kuvvet doğar diye düşünüyorum

ne dersinizzz???

:emo:

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: eğitimi kariyer içinnn
« Reply #1 on: June 04, 2009, 11:30:01 am »
En onemli sey referanslardir bu tur sirketler icin ama ben referans goremedim fakat iyi bir fikir basarilar dilerim.

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

lale

• Figüran
  • *
« Reply #2 on: June 05, 2009, 09:58:58 am »
Anarchy arkadaşım içime kurt düşürdün  referans falan yok diyip... sanırım sen kariyer okulu nun sitesine bakmışın sadece, orqada ben de göremedim referans. ama kariyer okulu nu düzenleyen firma Eğitişim kariyer enstitüsü, onun sitesine girince referans buldum çok şükür :D buraya da kopyalıyorum..

REFERANSLAR

Acıbadem Hastanesi 
Abdi İbrahim
Accor
Airfel
Akbank
Altavia
Amerikan Hastanesi
Amplio Hotel
Ana Gıda
Anadolu Bilişim
Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş
Anadolu Sigorta
Arimpeks
ARTronic Elektronik
AVEA
Aventis Pharma
Aydın Örme
Bankalar Arası Kart Merkezi 
   Başak Groupama
Banvit
BASF Türk Kimya
Beckitt Benckiser
Beko ICT
Bericap
Betek Boya
Bilge Adam
Bilgi Üniversitesi
Bilyoner
Borusan
Bozüyük Otomotiv
BSH Ev Aletleri
Burger King
Citibank
Coca-Cola
Crea-Tiff
Deloitte - Touche

fena diiller sanki di mi??   :hppp:

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #3 on: June 05, 2009, 03:03:54 pm »
Masallah Borsa top100 ordusu :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

lale

• Figüran
  • *
« Reply #4 on: June 11, 2009, 03:57:50 pm »
hahahaa di mi :D bunlardan birine girmek demek -çalışma arkadaşlarından biriyle aşk yaşamdıın sürece- hayatın kurtuldu demek bence ahauahauhau hani atıyolar ya çok kurumsal yerlerde aşk yaşıyınca  :p bunlara soksun beni kariyer okulu, maaşımın yarısı veririm valla , bağış yaparım kendilerine  :gls:

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #5 on: June 11, 2009, 04:15:14 pm »
hahahaa di mi :D bunlardan birine girmek demek -çalışma arkadaşlarından biriyle aşk yaşamdıın sürece- hayatın kurtuldu demek bence ahauahauhau hani atıyolar ya çok kurumsal yerlerde aşk yaşıyınca  :p bunlara soksun beni kariyer okulu, maaşımın yarısı veririm valla , bağış yaparım kendilerine  :gls:

egitim ve is kariyerinde cok basarilar diliyorum :)

lale

• Figüran
  • *
« Reply #6 on: June 30, 2009, 10:09:11 am »
teşekkürler arkadaşım :)

bugün yarın aricaklar kabul edilip edilmediimi sölemek için sanıyorum, uff bi belli olsa da artık yazımı planlasam.. yani umarım beni alırlar da yazın burda olurum düzgün bişişler yapmak için!! sevmiyorum boş boş dolanmayı yazın.. heycaaan  :blob:

ayan

• Basrol
« Reply #7 on: August 05, 2009, 08:03:53 am »
bence yararli bi konu acmissin tesekkurler

kemikgözlük

• Figüran
  • *
Re: eğitimi kariyer içinnn
« Reply #8 on: June 26, 2015, 04:28:55 pm »
Eğitim almak için üniversite kararı bile ne zor bu memlekette.En zor zamanlarımı şu tercih zamanlarında çektim resmen 20 senelik hayatımda. Sınava hazırlanırken yeterince stres yaşanıyor zaten, üstüne bir de tercihini doğru yapma stresi var. Neyse ki boşuna o kadar stres çektiğimi geçte olsa Doğru Tercih sayesinde görmüş oldum. Siteye girdim tercihimi netleştirdim ve bitti… Bu kadar kolaymış meğerse. Eğer ilginizi çekerse inceleyebilirsiniz

Anarchy edit: Reklam yapmayin...
« Last Edit: July 09, 2015, 02:10:46 pm by Anarchy »

dagdelentugba

• Figüran
  • *
Re: eğitimi kariyer içinnn
« Reply #9 on: October 19, 2015, 04:15:30 pm »
reklam
« Last Edit: May 22, 2016, 12:36:51 pm by Anarchy »