Author Topic: HaBaBaM.BiZ Hosting ve Dizayn paketi  (Read 9675 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
HaBaBaM.BiZ Hosting ve Dizayn paketi
« on: May 26, 2008, 02:47:40 pm »
Merhaba arkadaslar son güncel paketimizi buradan tanitiyorum :

Cpanel
Linux
100mb alan
5 GB trafik
3 MySQL database ( veritabani )
15 mail
3 Sub domain
3 Ftp hesabi
Uptime : Size kendi hesabimdan host verecegim HaBaBaM.BiZ ayakta oldugu sürece sizde ayakta olacaksiniz.
Makinanin ben bu postu girerken 533 gun sonucundaki uptime sonucu : %99.93 tür isteyene bunu kanitlayabilirim.

Yillik 40 Türk Lirasi

Ödeme : Paypal

Size site kurulumunda tavsiyeler , nasil birsey yapmak istiyorsaniz ona göre yönlendirmeler yapabilirim ama yok abi ben anlamam etmem diyorsaniz makul bir ücret karsiligi kurulumu da ben yapabilirim ama diyorsaniz yok abi benim sitem basit olmasin janjanli olsun su su ozellikler olsun filan istediginiz seylere göre bende size bir fiyat söylerim anlasirsak ödeme sartlarini vs. konusuruz.

« Last Edit: May 26, 2008, 02:49:33 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

IEmRaHI

• Oyuncu
  • **
    • Pazala-Torrent
    • Email
Ynt: HaBaBaM.BiZ Hosting ve Dizayn paketi
« Reply #1 on: August 31, 2009, 12:35:07 pm »
mükemmelmiş param olursa alcam :)