Author Topic: telkin:)  (Read 2519 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MRTURK

• Basrol
    • Email
telkin:)
« on: September 03, 2006, 05:27:40 pm »
Kadýnýn baþý çok aðrýyormuþ. Demiþler ki bir psikiatrist var. Harika tedavi ediyor. Neyse, gitmiþ doktora, akþam eve gelince kocasý sormuþ
- "Ne oldu" diye.
- "Valla, bana telkin önerdi, bir yere oturup kafamý iki elimin arasýna alýp sallana sallana 'bu kafa benim deðil, bu kafa benim deðil' diye tekrarlayacakmýþým." Kadýn 3-4 gün bu iþe devam etmiþ ve baþaðrýlarý tamamý ile geçmiþ. Ancak bu sýrada kocasýnda bir sorun baslamýþ. Adamda týk yok. Geceleri sýrtýný dönüp yatýyor. Ýliþki miliþki hak getire. Sonunda kadýnýn da ýsrarý ile adam da ayný doktora gitmiþ. Akþam eve gelince kadýn ne oldu demiþ. Adam
- "Býrak yaa demiþ, bana da telkin önerdi ama ben öyle saçma þeyleri yapmam" demiþ, demiþ ama o günden sonra adam olmuþ bir canavar. Eve gelince kadýný hemen yakalayýp yataða atýyor. Durum felaket. Neyse herkes çok memnun ama kadýn da bu iþin nasýl olduðunu merak ediyor. Bir gün kadýn eve gelmiþ. Adam
- "Hadi karýcýðým demiþ, sen hemen yataða gir, ben bi banyoya gidip geleyim" demiþ. Kadýn gizlice adamý takip etmiþ. Ne görsün. Adam banyoda klozete oturmuþ, kafasýný iki elinin arasýna almýþ sallanýyor.
- "Bu karý benim deðil, bu karý benim deðil"
SAHÝPSÝZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHÝP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR.!!!!