Author Topic: Temel'in uzayda sigara sevdası  (Read 3677 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kaybedenler

• Basrol
    • Email
Temel'in uzayda sigara sevdası
« on: September 11, 2009, 06:10:19 pm »

3 astronot uzaya gönderilecek. Bunlardan biri İngiliz, biri Almani biri debizim Temel. Uzun süre dönmeyecekleri için yanlarında ne götürmekistediklerini sorarlar. Alman "bana sarışın, esmer, kumral kadın" der, İngiliz "bana bol bol içki"der, Temel "baa bol bol cigara" der.Uzaya fırlatılırlar aradan yıllar geçer geri dönerler.Önce Alman iner dalyan gibi. Sonra İngiliz iner zil zurna sarhoş. Sırabizim Temele gelir. Temel kapıda görünür görünmez fırlayarak ağzındacigarayla "allahunu seven baa ateş versun" der.

Temel inşaatta çalışırken kafasına yukarıdan büyük tahta düşmüş Temel’in kulağı kopmuş arkadaşları Temel’i hastaneye kaldırmışlar.
Doktor Temel’e 3 tane kulak getirir ve sorar,
-“Senin kulağın bu mu?” der.
Temel,
-“yok da, bu değil dur”
Doktor

-“Ya bu mu?”
Temel,
-“Bu da değil dur” der.
Doktor son kez sorar,
-“Temel bey, bilesin buda değilse başka kulak yok ona göre…” der.
Temel,
-“Bu da değil doktor bey, benum kulağumun arkasında kalem var di da…”der.

Alıntı

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Temel'in uzayda sigara sevdası
« Reply #1 on: September 12, 2009, 12:22:04 am »
guzeller :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...