Author Topic: Güneþi Gördüm (12 Mart 2009)  (Read 3771 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

buðra

• Administrator
  • Basrol
Güneþi Gördüm (12 Mart 2009)
« on: March 07, 2009, 11:17:46 pm »

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 12 Mart 2009
Yönetmen : Mahsun Kýrmýzýgül
Senaryo : Mahsun Kýrmýzýgül
Görüntü Yönetmeni : Soykut Turan
Müzik : Mahsun Kýrmýzýgül ,  Yýldýray Gürgen
Yapým : 2008, Türkiye

Oyuncular

Ali Sürmeli , Altan Erkekli , Ali Tutal , Alper Kul , Buðra Gülsoy , Cem Aksakal , Cemal Toktaþ , Cezmi Baskýn , Cihat Tamer , Demet Evgar , Deniz Oral , Emre Kýnay , Erol Demiröz , Erol Günaydýn , Gülhan Tekin , Hande Subaþý , Itýr Esen , Kamil Sönmez , Macit Sonkan , Mahsun Kýrmýzýgül , Menderes Samancýlar , Murat Ünalmýþ , Nurseli Ýdiz , Sarp Apak  , Þerif Sezer , Ümit Okur , Yýldýz Kültür , Yiðit Özþener , Zafer Ergin , Aleyna Kala , Aslýhan Kapanþahin , Cansu Aktay , Edanur Eker  , Elenur Eker , Serhat Çaðlayan , Tuðse Gökhan

Kars'tan Ýstanbul'a oradan Norveç ve Danimarka'ya uzanan Anadolu insanýn hikayesi. Mahsun Kýrmýzýgül'ün çok ses getiren Beyaz Melek 'ten sonra ikinci filmi Güneþi Gördüm'de, birçok deðerli oyuncu bir araya geldi...
« Last Edit: March 21, 2009, 12:16:45 am by buðra »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Güneþi Gördüm - gelecek program (12 Mart 2009)
« Reply #1 on: March 07, 2009, 11:33:08 pm »
Harika bir film diyebilirim fragmandan , oyuncu kadrosu mukemmel kim yokki ... Turkiyenin en cok izlenen filmi olabilir ... iste fragmani :

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=hpXfJzSjby8[/youtube]

Oyuncu kadrosu :

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=iPBENRm705s[/youtube]

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

IEmRaHI

• Oyuncu
  • **
    • Pazala-Torrent
    • Email
Ynt: Güneþi Gördüm (12 Mart 2009)
« Reply #2 on: August 31, 2009, 12:44:43 pm »
Beyaz Melek çok güzeldi ama güneþi gördüm kadar deðil.Mükemmel bir bir arekadaþlar ben izledim bu filmi gerçekten çok güzel harika çok farklý bir konuyu izlemiþ filmi izlemenizi tavsiye ediyorum