Author Topic: Üyelerin Last.Fm Sayfalarý  (Read 4940 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

EcAnK

• Oyuncu
  • **
    • Üfürük Yalan Haber Sitesi
    • Email
Üyelerin Last.Fm Sayfalarý
« on: January 24, 2009, 12:30:16 pm »
www.Lastfm.com.tr kullanan üyeler burada, benzer tarza sahip diðer üyelerle tanýþabilirler belki. :P
Bir last.fm müptelasý olarak benim sayfam:

http://www.lastfm.com.tr/user/ecank
« Last Edit: January 24, 2009, 04:51:47 pm by Anarchy »
Rengini belli et.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Üyelerin Last.Fm Sayfalarý
« Reply #1 on: January 24, 2009, 12:36:58 pm »
last.fm baya bi buyumus demek her ulkeye ozel , domain acmis , ben pek takilmam ama birkac kere arkadaslarin tavsiyesi uzerine girdim genelde ne istersem onu kendim indirip dinliyorum radyo aliskanligim yoktur :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Aurora

• Administrator
  • Basrol
« Reply #2 on: January 24, 2009, 02:53:53 pm »
Bende birkaç gün önce keþfettim siteyi.Özellikle begendiðim bir sanaçýnýn ismini yazýp o sanatçýnýn tarzýndaki müzikleri bana dinlettirmesi çok hoþuma gitti.Winampý kapadým 2 gündür oradan müzik dinlioyurm :)

Aurora

• Administrator
  • Basrol
« Reply #3 on: January 24, 2009, 03:16:11 pm »
 ecank ile müziksel uyumunuz Çok Düþük   xD xD

www.lastfm.com.tr/user/RsTim

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #4 on: January 24, 2009, 04:36:42 pm »
 RsTim ile müziksel uyumunuz Bilinmiyor 

yazdim bir kac snatci ve grup ama bisey demedi :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Aurora

• Administrator
  • Basrol
« Reply #5 on: January 24, 2009, 05:14:04 pm »
Takýl bakalým bi kaç gün ne o öle hemen :D

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #6 on: January 24, 2009, 05:14:53 pm »
Winamp yeterli saolsun :)

EcAnK

• Oyuncu
  • **
    • Üfürük Yalan Haber Sitesi
    • Email
« Reply #7 on: January 24, 2009, 07:12:17 pm »
Zaten bende lastfm den müzik dinlemiyorum. Gene google+winamp takýlýyorum. Fakat lastfm bana tarzýma uygun yeni müzisyenler, yeni arkadaþlar gösteriyor. Yani müzik dünyamý geniþletiyor. Tavsiye ederim kullanmaný ;)
Rengini belli et.

IEmRaHI

• Oyuncu
  • **
    • Pazala-Torrent
    • Email
« Reply #8 on: August 31, 2009, 12:45:42 pm »
paylaþým için saðolun arkadaþlar