Author Topic: itiraflar ve itiraf.com  (Read 68100 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #15 on: February 02, 2006, 10:31:45 am »
Olm zaten kizin yanina binbir stresle gidiosn orda , anlindan souk souk ter damlalari gelio , bide onu mu dusuncen hemen o andan sonra 1000 cozum patlatmistir pejo ama gecti bolu pazari :(

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

pEjMuRdE

• Lazvegaz
  • Figüran
  • *
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #16 on: February 02, 2006, 03:58:55 pm »
olm ne çözümü remen göt oldum :) dedim tamam ama ben yinede mutlu oldum :) kalktım gittim arkadaşımın yanına:D
Beni sevmek ("G")üven ("Ö")zveri ("T")ecrübe ister...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #17 on: February 11, 2006, 11:46:55 pm »
daha ne diim; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: İzmir
 Bankamatik sırasındaydım. O sırada bir trafik polis otosu geldi. Banka önündeki park etmiş arabanın plakasını anons etti. Önümdeki şahıs para çektiğini, arabayı hemen çekeceğini işaretlerle polise anlatmaya çalıştı. Bir polis anonsu daha: "Yüz milyon fazla çek, ceza yazdık!"

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #18 on: February 12, 2006, 12:25:22 am »
avro; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 28; İl: İstanbul
 Bir kişinin, kollarını açtığındaki yatay uzunluğu ile boyunun uzunluğunun aynı olup olmadığını ölçmek için dört kişi tarafından karga tulumba yan çevrildiğini gördüm ya, artık bu askerlikte ölsem de gam yemem!

Spartacus

• Guest
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #19 on: February 13, 2006, 12:12:02 am »
Quote from: Anarchy
daha ne diim; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: İzmir
 Bankamatik sırasındaydım. O sırada bir trafik polis otosu geldi. Banka önündeki park etmiş arabanın plakasını anons etti. Önümdeki şahıs para çektiğini, arabayı hemen çekeceğini işaretlerle polise anlatmaya çalıştı. Bir polis anonsu daha: "Yüz milyon fazla çek, ceza yazdık!"

hahahahahahahahaha ya heralde olay yerinde olsam bi kaç gün etkisinden kurtulamazdım...
bende bi benzerine rastlamıştım bigün polis arabanıon içinden öteye beriye emirler yagdırıyo bekleme yapma, gec, dur vb.. derken cep elefonu caldı sanırım megafonu kapatmayı unuttu ve karşıdakiyle konuşmaya başladı " alooowww ismail abi akşam geliom abi tamam, şimdi koyunlara cobanlık yapıorum" ölmüştük :)

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #20 on: February 13, 2006, 12:25:41 am »
Zuahahahaha ben sdece bekleme yapma daaaeyt duuaaayt falan tarzlarına rastladım ama bolesini gormemistim ya zuahahaha bi de baska bi itirafta sey okudum karının biri makyaj yapiomus polis burası kuafor deil demis megafondan koptum yaaaa sahbfaıopsgvosıaufgvhbduıaff

Spartacus

• Guest
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #21 on: February 13, 2006, 12:28:53 am »
ya amcamın dükkanının önünde oldu bu olay ve akşama kadar seyrettim herifleri sayıcak cok sey var aklımda bide bu kalmış; yine aynı polis arabada yavaş giden ve yanında muhabbet eden iki kişiye hadi gençler seri olun çekin çay bahçesine orda muhabbet edin demişti.... :):):):)
tabi bunları megafondan anonsla duymak ayrı koparıyo...

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #22 on: February 20, 2006, 12:55:11 am »
Beyler fazla itiraf gelmio cekinioruz sanırım :) biraz dusunim aklıma makara olaylar gelsin en bomba itirafları patlatıcam :) buarada cekinmeyin surda bizbizeyiz ;)
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...

gokhan

• Has Uşak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
itiraf ediyorum
« Reply #23 on: February 21, 2006, 01:38:59 pm »
eylülden beri trabzon'dayım hala meşhur çömlekçi mahallesine uğramadım(ihtiyaç duymadım)sevineyimmi üzüleyimmi anlamadım valla:D

Spartacus

• Guest
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #24 on: February 21, 2006, 10:40:20 pm »
gökhan çömlekçi bir ekoldür ya laleli yokken çömlekçi vardı bende gidemedim gerçi mevzu için ama senin kadar dursaydım heralde trabzon da mutlaka bi yoklardım :)

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #25 on: February 21, 2006, 11:03:18 pm »
Zuahahahaha diorm ve forumumuzun 2000 inci postunu atmıs oluyorum :D

gokhan

• Has Uşak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #26 on: February 22, 2006, 09:16:32 pm »
vay bea demek 2bin:eek: hadyi hayırlısı bakalım :cool:

Spartacus

• Guest
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #27 on: February 22, 2006, 10:07:12 pm »
muhauaha okulda kekledigim kızlara bi itirafta bulunayım madem kimseden ses yok ; dayım bugün okula arabayla bıraktırdı beni (araba mercedes s 320) arabada yanında çalışan sevdigim bi abi vardı okulun önünde durunca bana "beni saat altıda burdan al diye emir verir gibi seslen" dedi. Bende aynen yaptım okulun girişindeki 6-7 tane tikky-girl okula girene kadar beni süzdüler (kestiler hatta) :D:D:D:D

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #28 on: March 13, 2006, 02:03:45 am »

londrafatihi; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; Ülke: İngiltere
Altı yedi yaşlarımdaydım. Japon balığımın çok fazla su içtiğini düşünerek akvaryumun içine yoğurt ve tuz dökmüştüm. Hep su hep su nereye kadar, biraz da ayran içsin değil mi!

volkanxizmir

• Figüran
  • *
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #29 on: March 16, 2006, 07:45:28 pm »
beyler siki tutunun bu bi itirafmi bilmiyom ama cok göt edici bisey... simdiiii tanisma bölümünde bende volkan diye bi topic actim okumayanlar gitsin ve okusun.. okudukdan sonra burdan devam edin

hani su bahsttigimiz kizlar varya iste onlardan iki tanesiyle bayaga muhabbet kurdum ve ben bu kizlardan birine denizin forum adressini verdim, verdim derken deniz sürekli reklam yap reklam yap diyor ya bende yaptim benim takildigim diger forumda bu forumun adressini imzamin altina yazdim.. ve su kizlardan biri (sarisin hatun) o forumda Op cikti ve bende kiza orda bu forum denizin dedim kizda geldi bu foruma hehehe simdi bizim kizlar hakkinda yazdiklarimizi okudu hadi bakalim dün gece msnde yazistik sonra birden kayboldu ve bugünde cvp vermiyor hehehe acaba okudumu bunlari :D:D:D