Author Topic: itiraflar ve itiraf.com  (Read 68099 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« on: December 19, 2005, 03:51:53 pm »
Arkadaslar hepimizin basindan gecen acaip bombastik olaylar oluyor ; simdi bunnarin itirafla ne alakasi var diyeceksiniz ama itiraf.com a ba bakarsaniz kimse itiraf yapmiyor hep olay annatiyor bende kendi basima gelen yardirmaca olaylari ve itiraf.com dan sectigim en guzel itiraflari burada yayinlayacagim sizde begendiginiz olaylari ve kendi basiniza gelen olaylari bu baslik altinda yayinlayin lutfen sonunda guzel ve genis bir arsivimiz olsun hababam itiraflari altinda :D

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #1 on: December 19, 2005, 03:57:30 pm »
Evet ilk itiraf benden geliyor.Bir aksam almisim elime cekirdek siteyi turluyorum bir baktim alt komsu(AZuReViL), kardesi ve misafirlige gelen dayisi ; onlar da dayilarina siteyi gezdiriyormus sonra beraber turlamaya basladik ve sonunda oturduk bir cardaga.Muhabbet koyu her turlu konuya giriyoruz sonunda dondu dolasti ilginctir cingenelere geldi :) Cingeneler nerden gelmistir kokenleri nedir filan derkene komsumuzun dayisi bombayi patlatti : cok ciddi ve bilimsel yaklasarak bence cingeneler cinden(china) geliyor." Cin->Cin-gene " yi de aciklamasi olarak veriyor koptuk tabi haliyle :) bence romanlardan geliyor ama yinede emin degilim ... ;)
« Last Edit: December 19, 2005, 04:40:15 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #2 on: December 19, 2005, 04:37:28 pm »
Bunlarda itiraf.com dan benim sectiklerim :)

elmalıturta27; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İstanbul
Trafik ve kalabalığın olduğu bir akşam vakti arkadaşımla birlikte dolmuştaydık. Şoför; amca değil, neredeyse dede denilecek kadar yaşlı bir adamdı. Trafikten kurtulmak için ara sokakları tercih etti. Yol dardı ve her iki yanda arabalar park etmişti. Bizim bey amca park halindeki arabalardan birine çarpmak üzereydi ki tıkabasa dolu olan dolmuşun içindeki, en az bey amca kadar yaşlı bir teyze heyecanlandı ve şöyle dedi: "Delikanlı dikkat et, çarpacaksın!" Yanımdaki arkadaşım üç aylık hamileydi ve gülmekten neredeyse doğuracaktı!
---
rrüüzzgargülü; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 42; İl: İzmir
Beş ve altı yaşlarındaki iki oğlumla alışverişe gittik. Güzel spor ayakkabılar gelmişti. Büyük oğlumun ihtiyacı olan ayakkabıyı seçerken, küçüğü bir ayakkabı deneyip deneyemeyeceğini sordu. "Dene ama alamayız" dedim. Arkamı döndüğümde ayakkabıyı giyip çoktan kaçmıştı. Parasını ödemek zorunda kaldık.
---
summerdance; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: Sinop
Annem hararetle eve gelen bir arkadaşıyla sohbet ediyor. Bu arada ezan okunmaya başlıyor. Ezanın sesi sohbete karışınca muhabbete kendini kaptırmış olan annem konuşmaya devam ederken televizyonun kumandasını pencereye uzatıp ezanın sesini kısmaya çalışıyor! Sonuç: "Ses niye kısılmıyor?" diye kumandayı kontrol eden bir anne ve gülmekten koltuktan düşen ben!

KeeP_CluBBiN

• CuRVaNoRD|GFB|
  • Senarist
    • http://zaferozben.sitemynet.com
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #3 on: December 22, 2005, 09:24:41 pm »
Muhahah Süper bea... :D
Benimde arkadaşım otobüste afedersiniz ama gazını cıkardı...İp.e Sucu bana attı..Bağırarak '' ALLAH BELANI VERMESİN ZAFER BURDA  YAPMA BARE''
Muhauhaua Direk İndir Cocuu Otobüsten Ve Tokatla... :D

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #4 on: December 23, 2005, 02:26:27 pm »
Zaferin gaz olayina itiraf.com dan bir ornek gecen okumustum :)
afragül; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl:Bursa  12.12.2005       
Bir ilköğretim okulunda öğretmenim. Ne kadar öğretmen de olsam sonuçta insanım. Geçen gün derste öğrencilere kompozisyon yazdırırken bağırsaklarımın azizliğine uğradım ve inanılmaz bir şiddette gaz çıkardım. Ne yapacağımı bilmeden önde oturan çocuğa, "Utanmıyor musun sınıfta böyle iğrençlikler yapmaya?" diye fırça attım. Zavallım neye uğradığını şaşırdı, bir şey diyemedi. O an için kendimi kurtardım ama içim çok rahatsız. İtiraf ediyorum çocuklarım, o gazı öğretmeniniz çıkardı.
---
Bunnarda yaninda esantiyon;
tatlipanik; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl:İstanbul  30.09.2005       
      Sevgilim beni "piknik tüpüm" diye sevmeye başladı. Sanırım bu gaz çıkarma olayını biraz abarttım.       
---

serserikız; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: İstanbul
Her kadının beğenilmek hoşuna gider ama soruyorum size kaç kadın boğaz köprüsü gişelerinde pis pis sırıtan bir gişe görevlisinin ağzından şu kelimeleri duyar: "Sizinki ödendi hanımefendi, sizden evvel geçen adam sizinkini de ödedi!" Biz kadınlar yan masadan içki ya da yanar döner bir şey gönderenlere 'maganda' derken; bir girişimci, yenilikçi arkadaş gişe parasını ödüyor! Bu ne şimdi?

Spartacus

• Guest
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #5 on: December 24, 2005, 01:01:15 pm »
üstadıma bak adam yaratıcılığın zirvesine çıkmış arkadakinin gişe ücretini ödemiş. o yüzden deniz kız bulamıyo almanya gibi yerde. görüyosun deniz yırtık olacan biraz

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #6 on: December 25, 2005, 03:26:11 am »
woeeah be hocam biliyorsun bize gore degil o is kendimiz oluyoruz ama Subatta Turkiyeye gelince mutlaka bir olay olmali :) bu arada su an saat 3:26 yani Turkiyede 4:26 ve sitede 23 kisi online hepsi Zerrin egeliler fanatigi :) geceleri cogu siteyle ayniyiz :) ve bu gunduze de yansiyacak :)
---
xxritmixx; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: İstanbul
serserikız'a atfen. Trafikte beklerken çiçek satan amca çiçeği bana uzatarak, "Öndeki arabadan yolladılar hanımefendi" demişti!
bu da bir baska mevzu ama bunda da baskasi var hahaha
Bunu Trapper arkadasimdan duydum bakirkoyde resmen tanik olmus : bakirkoyde 2 genc arabadan bir pecete satan cocuga para vermisler ve cocuk bir kizin yanina gidip : " Abla bunu su arabadan gonderdiler(pecete)"
Hahahahahaha
« Last Edit: December 25, 2005, 03:55:56 am by Anarchy »

KeeP_CluBBiN

• CuRVaNoRD|GFB|
  • Senarist
    • http://zaferozben.sitemynet.com
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #7 on: January 19, 2006, 07:54:02 pm »
Zuhauhauah Süper Lam Harbi SaĞLAM fİKİR..

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #8 on: January 26, 2006, 01:13:18 am »
New_york_cityboy; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; Ülke: ABD
Lisedeyken,  okul servisinin arka koltuklarında gürültü olduğu zaman, şoförümüz ilk önce "Yavaş leeyynn" diye kükrer, ses kesilmezse ayakkabısını çıkarır, arkasına dönmeden, dikiz aynasından nişan alır ve arkadaki gürültücü elebaşını tam alnının ortasından zımbalardı. Bunu yaparken servis otobüsünü kullanıyor olması da cabası.

Boyle daha ne servis maceralari vardir milletin ya annatin bakalim genchler :)

Spartacus

• Guest
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #9 on: January 26, 2006, 01:00:42 pm »
bizim cemal abiyi sana anlatırdım sürekli deniz hatırlarsan tam bi dumurdu servis parasını geç getirirdim evin önünde durmazdı bi kaç kilometre ilerde bırakırdı çakalın önde gideniydi dumurlara sürüklerdi adamı :D
[ATTACH]62[/ATTACH]

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #10 on: January 26, 2006, 02:33:30 pm »
Yakupluda mi birakiodu lan yazik mna koim ya :( Hatirlamam mi cemal abiyi o ihlasin girisndeki benzincideki olay hala aklimda zuahahahaaha

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #11 on: February 01, 2006, 03:35:19 am »
çapkınkız00; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: İstanbul
Sevgilimle karda sevişme fantezimizi gerçekleştirdik. Arabayla onca yol katettikten sonra uygun bir yer bulabildik. Karda yuvarlanırken her yanımız buz tuttu resmen. Sevgilim fazla soyunmadı ama beni iyice soymaya kalkınca bir ara donan popomu hissetmedim. Bir haftadır zatürre başlangıcı teşhisiyle evde yatıyorum. Sevgilim bir dediğimi iki etmiyor. Bir de pırlanta yüzük aldı. Her şeye değerdi.
---
Yorum:31 yasinda ve rumuzu capkin kiz ... hadi leeen , obur itiraflarini filanda okudum tam makara ...zuahahaha ,motoru bozmustur herhalde :)
------------------------------------------------------------------------

öfffffbeeeee; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
yinemi_ya
'ya atfen. Yabancı filmlerden hayli etkilenen yeğenim küçükken duruma ve hitap ettiği kişiye göre, "Teşekkür ederim bayım" ya da, "Lütfen bayan" derdi. Zor vazgeçirdik. Şimdi ise yerli dizilerden etkileniyor olacak ki, "Kafana sıkarım" ya da "Eyvallah" gibi şeyler diyor. Çaresiziz.
---
Yorum:Kucukken bende feci cücü+rambo tribine girerdim, bu aralar kucuk cocuklar degil butun mankafa kesim dizilere ozenmish ...arkadaslik sitelerinde filan verilen pozlara bakiyoruz yerlere yatiyoruz Spartyle :) yorumlar bir baska ölümcül tabi, kisilerin resimlere filan, bi ara düsündük printscreenle bizim sitede yayinlasak mi diye ama herhalde sag birakmazlardi bizi die vazgectik :)

pEjMuRdE

• Lazvegaz
  • Figüran
  • *
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #12 on: February 01, 2006, 04:20:53 pm »
arkadaşla oliviumda oturuoz iki yawruda karşıda. tanışmak için birbirimize gaz verioz. sonunda gazı aldım ve gittim..
-meraba ben mustafa tanışabilirmiyiz.
-ben cansu
-bende tuğba
-memnun oldum kızlar.
-tamam tanıştık şimdi gidebilirsin...

hayatımda cevap bulamadığım ender anlardan biriydi fena rezil olmuştum sizinle paylaşmak istedim:)
Beni sevmek ("G")üven ("Ö")zveri ("T")ecrübe ister...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #13 on: February 02, 2006, 10:07:21 am »
Ah be pejocum uzulme yaa ... benzer bi olay benim basima geldi nedir cektiiimiz bu sidiklilerden :)

Spartacus

• Guest
itiraflar ve itiraf.com
« Reply #14 on: February 02, 2006, 10:10:30 am »
baba tanıştk kutlayaylım diycektin cingene kısmı öküz olur...