Author Topic: 100 Milyon Mesaj Projesi  (Read 3479 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
100 Milyon Mesaj Projesi
« on: March 28, 2007, 09:52:20 pm »
100 Milyon Mesaj Projesi ile katýlýmý saðlanan her kiþi için 9 meþe tohumunun 10 Milyar Meþe Projesi içinde toprakla buluþmasý hedeflenmiþtir. Baðýmsýz bir proje olan 100 Milyon Mesaj Projesinde amaç yüksek katýlým saðlanmasý ve reklam verecek sponsorlar ile meþe tohumlarýnýn ekimi için gerekli desteðin teminidir.

yani alttakilinkten gerekli bilgileri doldurduktan sonra proje uygulanmaya baþlandýðýnda 20 adet mesaj geliyor ama formu doldurduktan hemen sonra gelmiyor.yeterli katýlým olursa proje uygulanmaya baþlanacak.mesaj için sizden bir ücret talep edilmiyor.mesajlarýn içeriðide sadece sponsor olan firmalarýn reklamlarýdýr.
zaten linke týkladýðýnýzda daha ayrýntýlý bilgiye ulaþacaksýnýz

http://www.smsmese.org/mesaj.asp
What the fu....?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: 100 Milyon Mesaj Projesi
« Reply #1 on: March 29, 2007, 12:03:36 am »
Ben kayit oldum hem sevaptir hemde küresel isinmaya bir balta da biz vurabildiysek ne mutlu herkesin bilinclendirilmesi gerek umarim gerekli katilim saglanir , 10 saniyenizi almiyor tüm üyelerimizin ve bu mesaji okuyan arkadaslarin katilmasini rica ediyorum.Kelebkli flashi da sevdim bu arada pek bi canli olmus :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...