Author Topic: (SÖZDE)Ermeni Soykýrýmý Hakkýnda Oylamaya Katýlýn  (Read 3974 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
(SÖZDE)Ermeni Soykýrýmý Hakkýnda Oylamaya Katýlýn
« on: April 29, 2006, 11:12:07 pm »
AMERIKAN PBS TV KANALINDA 17 NISAN'DA GOSTERILEN SOZDE ERMENI SOYKIRIMI HAKKINDAKI PROGRAMDAN SONRA, TURK TARAFININ DA GORUSUNUN ALINIP ALINMAMASI ILE ILGILI MSNBC ANKET YAPIYOR . 

OYLAMAYA KATILIP YES'I ISARETLEYIN LUTFEN. SU ANDA DURUM Yüzde 67 EVET OYUNA KARSILIK Yüzde 33 HAYIR. HER IP ADRESINDEN ANCAK 1 OY KULLANILABILIYOR.

TESEKKURLER. 

Link : http://www.msnbc.msn.com/id/12412125/

« Last Edit: July 05, 2006, 02:20:16 pm by gokhan »
What the fu....?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Ermeni Soykýrýmý Hakkýnda Oylamaya Katýlýn
« Reply #1 on: April 29, 2006, 11:41:02 pm »
eminmisin yes e basmamiz gerektiginden su an kafam cok karisik yarin hos ve guzel kafayla tekrar okuyacagim cok annasilmaz yapmislar anasni satim biraz konuya da hakim degilim tam olarak ne oldu neden ne yapiolar bilmiorm ama bi 2dk lik incelememde no da olabilir gibi gelio ...

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
Ynt: Ermeni Soykýrýmý Hakkýnda Oylamaya Katýlýn
« Reply #2 on: April 30, 2006, 11:40:24 am »
bu konuyu ermenistan ve türkiye halklarý deðilde baþka milletler irdeledikçe özel amaçlar arýyorum bu hareketlerde...

MRTURK

• Basrol
    • Email
Ynt: (SÖZDE)Ermeni Soykýrýmý Hakkýnda Oylamaya Katýlýn
« Reply #3 on: August 22, 2006, 12:52:37 pm »
evet bencede bu iþlerde baþka amaçlar var spartacusa katýlýyorum
SAHÝPSÝZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHÝP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR.!!!!