Author Topic: Biz Firildak Degiliz  (Read 4839 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Biz Firildak Degiliz
« on: March 26, 2006, 04:11:15 pm »
http://www.bizfirildakdegiliz.8m.com/

Bir ara girmistim buraya ama sonradan kaybettim linki googledan arayarak tekrar buldum ve sizinle paylasaym dedim gercekten muthis kampanyalar ve yardirmaca slogani ile giriyor piyasaya Abdurrahman Boztaþ :

Toros Daðlarýnda bulunan Nuh'un Salý'nýn (gemisi deðil) kalýntýlarý Atatürk Caddesi üzerinde bulunan belediye binasý karþýsýna monte edilecek ve dünyadan milyonlarca turistin Adana'ya gelmesi saðlanacak.

Ýçmesuyundan para alýnmayacak.

Belediyeye ait toplu taþýma araçlarýnda taþýmacýlýk ücretsiz yapýlacak.

Belediye fýrýnlarýnda üretilen ekmek halka bedava daðýtýlacak.

Adana'ya iki olimpik stad yapýlýp Adanaspor ve Demirspor'un maçlarýyla amatör takýmlarýn karþýlaþmalarýný burada yapmalarý saðlanacak.

Belediye binasýnýn yeri deðiþtirilecek ve yeni bina yapýlacak.

Sivil toplum ve odalarla projeleri ele alýnýp gerekli projeler yapýlacak.

Dörtyol aðzý ile Büyükþehir Belediyesi binasý arasýnda geçit köprü.

Þehir içerisinden geçen su kanallarý üzerinde dükkanlar oluþturulup esnafa bedelsiz verilecek.

---

Nuh'un Gemisinin Aðrý Daðý'nda deðil Toroslar'da olduðunu buldum.

Askerliðimi Uður Mumcu ile birlikte Aðrý Patnos'da 'Sakýncalý Çavuþ' olarak yaptým.

Yýlmaz Güney ile birlikte film çevirdim. Gerçi Yýlmaz filmleri imha ederek sinemadaki önümü kesti ama, ben yinede kendisini severim.

Suyun altýnda hiç nefes almadan kýrkbeþ dakika durulabileceðini bizzat uygulayarak gösterdim.

Mevcut Belediye Baþkaný Aytaç Durak'ýn sanata ve sanatçýya önem vermediðini yazýn 38 derece güneþ altýnda çizdiðim belediye binasý tablosuna sadece 10 milyon lira vermesiyle ortaya çýkardým.

Secimleri kazandigindan hic suphem yok zuahahaha ;)
[SIZE=9][/SIZE]

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
Biz Firildak Degiliz
« Reply #1 on: March 26, 2006, 07:18:05 pm »
" Mevcut Belediye Baþkaný Aytaç Durak'ýn sanata ve sanatçýya önem vermediðini yazýn 38 derece güneþ altýnda çizdiðim belediye binasý tablosuna sadece 10 milyon lira vermesiyle ortaya çýkardým."

pksdfksdopksdokoewjrweıjrıj zxölmcözxmczxşömcasdfmıoooıjerıowejrwe

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Biz Firildak Degiliz
« Reply #2 on: March 26, 2006, 10:46:13 pm »
Sitesindeki resimlerede bakin tam yardirmaca tekerlekli olan ve kashlar off...

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
Ynt: Biz Firildak Degiliz
« Reply #3 on: April 25, 2006, 09:14:27 pm »
Boztaþ sen bizim herþeyimizsin
Puhahahahahah
gbsdpkabgkþýsaghpoý*hwüðamogfisankgþlfhý0aergpndflþgbkajlvhoug0oýape
What the fu....?

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
« Reply #4 on: April 25, 2006, 09:21:38 pm »
Fýrýldaklar korkun, Boztaþ geliyor.
Adanayý makamdan deðili, uzaydan izleyip yöneteceðim.

fndjksfhkdshbkgþbfdakþgbakdjþfgbadfgbadpkbgkpad  :p
What the fu....?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #5 on: April 25, 2006, 09:51:19 pm »
ya sunu bi makarasina filan adananin basina getirselerdi ne olucakti cok merak ediyorum zuahahhahahaha bu herifi nasil saadettin teksoya yada reha muhtara cikarmadilar anlmadim neyse bu arada reha muhtarin mukemmel haber sunumlarindan en guzel parcalar derlenip toparlanmistir yakinda ana sayfamizda goreceksiniz ;)

Spartacus

• Guest
« Reply #6 on: April 25, 2006, 10:14:36 pm »
reha returnz!! bunun "tüneli kaçmak için mi kazmýþlar" diye sordugu haber bülteni lazým bize :)

gokhan

• Has Uþak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
« Reply #7 on: April 27, 2006, 10:35:25 pm »
bu ne süper bi sitedir ya:Dhergün gir hergün oku býkmazsýn:D