Author Topic: Tecavüz ettiği keçi ile evlendirildi.  (Read 4675 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sül3ym@n

• Super Moderator
  • Oyuncu
  • **
Tecavüz ettiği keçi ile evlendirildi.
« on: February 28, 2006, 12:14:01 am »
Sudan’da bir keçiyle cinsel ilişkide yakalanan adamın, hayvanın sahibine 15 bin Sudan Dinarı (65 YTL) tazminat ödemesi ve keçiyi eş olarak alması kararlaştırıldı.

Tecavüzcüye suçüstü

Keçinin sahibi Alifi, Juba Post Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, 13 Şubat gecesi, sesler duyduğunu, bunun üzerine harekete geçtiğini, adı Tombe olan adamı, keçiyle birlikte yakaladığını anlattı. Alifi, "Adama ’Burada ne yapıyorsun’ diye sorduğumda korkup keçinin üzerinden düştü. Ben de onu yakalayıp bağladım" dedi.

Başlık parası ödedi

Yukarı Nil Eyaleti’nde yaşayan Alifi şöyle devam etti: "İhtiyar heyetine sordum. ’Onu polise götüreceğine, keçiyi eşi gibi gördüğü için sana 15 bin Sudan Dinarı (yaklaşık 65 YTL) başlık parası ödesin’ dediler. Ben de öyle yaptım. Keçiyi adama verdim. Bildiğim kadarıyla hálá birlikte yaşıyorlar."

Spartacus

• Guest
« Reply #1 on: February 28, 2006, 08:16:59 am »
ne sevdaymış lan..

sül3ym@n

• Super Moderator
  • Oyuncu
  • **
« Reply #2 on: February 28, 2006, 01:16:59 pm »
bu bizim tavuk olayından da kötü

Spartacus

• Guest
« Reply #3 on: March 09, 2006, 03:36:18 pm »
evet cok renkli bi yelpaze bu cinsel tercihler :D

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #4 on: March 14, 2006, 11:31:22 pm »
Bu dünya nereye gidiyor yaaa...
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
« Reply #5 on: March 14, 2006, 11:39:14 pm »
ben de bi arkadaştan duydum arkadaşın köyündeki bazı adamlar eşeği alıp dağa cıkarlarmış 3-4 saat sonra ortaya cıkarlarmış.dağdan inen eşeğin arkası yürürken iki metre sağa iki metre sola kayarmış:D
What the fu....?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #6 on: March 14, 2006, 11:53:35 pm »
Benim postlar silindi backup sirasinda tekrar kopyalicam su itiraf.com dan aldigimi simdi aklima tekrar geldi azure hatirlatti :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...