Author Topic: Baba Vanga ve kehanetleri  (Read 4797 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Baba Vanga ve kehanetleri
« on: November 10, 2008, 06:39:10 pm »
Anarchy : Baba Vanga bir Bulgar kahindir benim bildigim hikayesi kucukken firtinada kayboluyor sonra rivayetlere gore uzaylilar onu buluyor tedavi ediyorlar vs. ama firtinada gozleri kor oluyor cali cirpidan sanirim , sonra canli olarak buluyorlar onu herkes sasiriyor cunku coktan oldugunu dusunuyorlardi , Vanga yasarken cok aci cekiyordu cunku dunyanin her bir yerinde islenen igrenc cinayetlerden vs. haberdar oluyor hepsini goruyordu ... Bir yakinina oleceksin sakin disari cikma diyor , yakini direk ona gelmek istiyor ne oldu ne olacak diye yolda gelirken trafik kazasi geciriyor ... Alttaki haber haberturk.com dan alinmistir.

3. Dünya Savaþý baþlayacak... Ona göre dünyanýn sonu ne zaman gelecek?

10.11.2008 12:11
ABD'ye 11 Eylül 2001'deki terör saldýrýsýný 12 yýl öncesinden bilen Bulgar kâhin Vanga ölümünden iki yýl önce "Rusya bir gün dünyaya hâkim olacak" demiþti.

11 Eylül saldýrýlarý, Kursk faciasý, ve Rusya’nýn Gürcistan’ý iþgal edeceðini bilen Baba Vanga Amerika’ya dair þu kehanetlerde bulundu:

“Amerika Birleþik Devletleri’nin 44’üncü baþkaný (Yani George Bush’tan sonraki baþkan) siyah olacak. Bu Amerika’nýn göreceði son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kýsa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.

Kuzey ve güney eyaletler arasýnda anlaþmazlýk çýkacak. Endonezya karýþacak. Tüm bunlar Üçüncü Dünya Savaþý’ný baþlatacak... Üçüncü Dünya Savaþý’nda ilk kez atom bombasý kullanýlacak.

BÝRÇOK ÞEYÝ BÝLMÝÞTÝ

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafýndan kaleme alýnarak saklanan Baba Vanga’nýn kehanetlerinin yüzde 80’i doðru çýktý. 1989’da Rus televizyonuna “Ýki çelik kuþ kulelere çarpacak gökyüzü aydýnlanacak, (11 Eylül saldýrýlarý) Kursk (2000 yýlýnda 118 Rus askerine mezar olan denizaltýnýn adý) su altýnda kalacak bütün dünya arkasýndan aðlayacak, dedi. Kahin 1994 yýlýnda da ” Vladimir’in zaferi dünyada herþeyi eritecek. (Gürcistan savaþý). Ýklimler deðiþecek (küresel ýsýnma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak” demiþti.

BUNDAN SONRAKÝ YILLAR ÝÇÝN KEHANETLERÝ

2008 - 4 ülkenin 4 devlet baþkanýna suikast giriþiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaþý'nýn baþlama sebeplerinden biri olacak.

2010 - 3. Dünya Savaþý Kasým 2010'da baþlayacak ve 2014'e kadar sürecek.

2011 - Radyoaktif dalgalarýn yoðunlaþmasý nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasýna gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal savaþla Avrupalýlarý yok edecek.

2014 - Ýnsanlýðýn yarýsý kanserle boðuþacak.

2016 -Avrupa'nýn nüfusu azalacak

2018 - Dünyanýn yeni hakimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.

2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nýn tek hükümdarý olacak.

2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalýklý organýn yerine yenisi yapýlacak.

2076 - Bütün dünyada "sýnýfsýz" komünizm sistemi yerleþecek.

2088 - Bütün hastalýklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.

2097 - Çabuk yaþlanmanýn önüne geçilecek.

2167 - Yeni bir din

2304 - Ay'ýn sýrrý, gizemi çözülecek.

3797 - End of the world - Dünyanýn sonu...  Baþka bir gezegende insan yapýmý yeni bir hayat baþlayacak.

Anarchy : Dunyanin sonunun yakin oldugunu dusunuyordum 100 yil filan cunku kuresel isinma gercekten cok tehlikeli , tabiki Vanga oyle diyor diye oyle olacak demek degildir ama bundan once dedikleri dogru cikmis ve eskiden biri televizyon cikacak deseydi millet inanmazdi ama ben herseyin mumkun olabilecegini dusunuyorum gelecekte , fakat insan oglunun tekrar savasacagina cok uzuluyorum ve cok yakin tarihte olacak hepimiz buna tanik olacagiz umarim olmaz ama bu gidisatimiz hic iyi degil ... her ulke birbirini bogazlamaya calisiyor ...Musluman ulkeler Avrupayi kimyasal silahlarla yok edecek demis cok uzuldum ... oncelikle Almanyadayim , ve keske insanlar bir arada din dil irk ayrimi olmadan yasayabilse ... haber yorumlarinda herkes Avrupaya hakim olacak ulkenin Turkiye olacagina dair tahminlerde bulunmus ama radyoaktiviteyle mesur musluman ulkemiz kim bilin bakalim ... ilerde hersey Turku korusun derim temennim kan akitilmamasi ...Dunyanin sonunu goremeyecegime de uzuldum(aslinda sevindimde acliktan susuzluktan olmeyecegiz) kimbilir 3000 li yillarda ne fanteziler donecek insan oglu nasil bir sekidle olacak :P

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

TiMX

• Basrol
Ynt: Baba Vanga ve kehanetleri
« Reply #1 on: November 10, 2008, 07:06:53 pm »
zuhauhaha ben bunun kilisesine gitmiþtim :D

ayan

• Basrol
Ynt: Baba Vanga ve kehanetleri
« Reply #2 on: August 05, 2009, 08:23:48 am »
abi bu konuyu ben yazacaktim son anda gordum ki sen yazmissin.  :wv: :wv: :wv:

memo89

• Oyuncu