Author Topic: 17-31 Aðustos ÝstanbuL eðitim  (Read 2913 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gokhan

• Has Uþak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
17-31 Aðustos ÝstanbuL eðitim
« on: June 28, 2008, 11:23:04 pm »
Ekte, Avrupa Konseyi'nin Istanbul'da duzenceleyecegi dil kursunun (Turkce / Ingilizce) cagrisini bulabilirsiniz.
Turkiye'den 15 ve Avrupa'dan 15 kisinin kursa katilimi bekleniyor.
Ekteki cagri, Turkiye'den katilimcilar icin hazirlanmis olan cagri metni.

Egitim 17-31 Agustos tarihlerinde Istanbul'da gerceklesecek.

Ingilizcesi baslangic duzeyinde olanlar ya da cok iyi olanlar icin uygun olmadigi belirtilen bu kursun hedefi, Avrupa'dan gelen katilimcilarin Turkce ogrenmesi, Turkiye'den katilimcilarin ingilizcelerini gelistirmeleri ve programdaki kulturlerarasi boyut ve bu cercevede duzenlenecek etkinliklerle, genclik kuruluslari arasinda saglikli ortakliklar gelistirilmesinin saglanmasi.

Son basvuru tarihi 30 Haziran.
Basvuran kisileri destekleyen sivil toplum kuruluslarinin (oncelikle genclik kuruluslarinin) olmasi gerekmektedir.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: 17-31 Aðustos ÝstanbuL eðitim
« Reply #1 on: June 29, 2008, 01:29:58 am »
benim kiz turkishclass.com  a uye olmus Türkce ogrenmek icin :D

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

gokhan

• Has Uþak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
« Reply #2 on: June 29, 2008, 01:31:18 am »
yapacam gelecek yýl trabzonda yaz okulu;)türkçe için kafaný yorma onuda kabul ederiz:D

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #3 on: July 03, 2008, 01:36:26 am »
zuahahaha bugun sayilari filan sayiyodu saka maka ögrenio :D

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...