Author Topic: Güneşi Gördüm (12 Mart 2009)  (Read 3764 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

buğra

• Administrator
  • Basrol
Güneşi Gördüm (12 Mart 2009)
« on: March 07, 2009, 11:17:46 pm »

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 12 Mart 2009
Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
Senaryo : Mahsun Kırmızıgül
Görüntü Yönetmeni : Soykut Turan
Müzik : Mahsun Kırmızıgül ,  Yıldıray Gürgen
Yapım : 2008, Türkiye

Oyuncular

Ali Sürmeli , Altan Erkekli , Ali Tutal , Alper Kul , Buğra Gülsoy , Cem Aksakal , Cemal Toktaş , Cezmi Baskın , Cihat Tamer , Demet Evgar , Deniz Oral , Emre Kınay , Erol Demiröz , Erol Günaydın , Gülhan Tekin , Hande Subaşı , Itır Esen , Kamil Sönmez , Macit Sonkan , Mahsun Kırmızıgül , Menderes Samancılar , Murat Ünalmış , Nurseli İdiz , Sarp Apak  , Şerif Sezer , Ümit Okur , Yıldız Kültür , Yiğit Özşener , Zafer Ergin , Aleyna Kala , Aslıhan Kapanşahin , Cansu Aktay , Edanur Eker  , Elenur Eker , Serhat Çağlayan , Tuğse Gökhan

Kars'tan İstanbul'a oradan Norveç ve Danimarka'ya uzanan Anadolu insanın hikayesi. Mahsun Kırmızıgül'ün çok ses getiren Beyaz Melek 'ten sonra ikinci filmi Güneşi Gördüm'de, birçok değerli oyuncu bir araya geldi...
« Last Edit: March 21, 2009, 12:16:45 am by buğra »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Güneşi Gördüm - gelecek program (12 Mart 2009)
« Reply #1 on: March 07, 2009, 11:33:08 pm »
Harika bir film diyebilirim fragmandan , oyuncu kadrosu mukemmel kim yokki ... Turkiyenin en cok izlenen filmi olabilir ... iste fragmani :

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=hpXfJzSjby8[/youtube]

Oyuncu kadrosu :

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=iPBENRm705s[/youtube]

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

IEmRaHI

• Oyuncu
  • **
    • Pazala-Torrent
    • Email
Ynt: Güneşi Gördüm (12 Mart 2009)
« Reply #2 on: August 31, 2009, 12:44:43 pm »
Beyaz Melek çok güzeldi ama güneşi gördüm kadar değil.Mükemmel bir bir arekadaşlar ben izledim bu filmi gerçekten çok güzel harika çok farklı bir konuyu izlemiş filmi izlemenizi tavsiye ediyorum