Author Topic: youtube videoları  (Read 97226 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ICeRySTaL

• Administrator
  • Basrol

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: youtube videoları
« Reply #31 on: November 24, 2006, 04:21:30 pm »
Acikcasi ben frgamani begenmedim ne isi var memonun , noumanin falan filanin orda , koy cem yilmazi , atayi pekeri burhani vs olmadi sahan olsun sana bomba bi patlama :( napalim kaderimse cekerim eheuheueh üstad cücü bunu nasil kabul etmis henuz bende anlayabilmis degilim ama umarim sinema vizyondayken yetisim kismetse 5 subatta Istanbuldayim :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #32 on: November 26, 2006, 01:30:24 pm »
yok olum ben begendim efektler falan iyi ilk filme nazaran.!.!!!! bizde 3.yü cekeriz artık An ne diyosun?

Spartacus

• Guest
« Reply #33 on: November 26, 2006, 01:40:12 pm »
bu arada bu youtubedeki hababam.biZ yapımı videolar için teşekkür ediyorum sitenin baya reklamını yapıyo gayet olumlu bi iş....

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
« Reply #34 on: November 26, 2006, 02:13:37 pm »
dünyayı kurtaran adam la dalga gecen bi video
 :p

http://www.youtube.com/watch?v=_aUoyby649A&mode=related&search=
What the fu....?

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
Ynt: koro halinde gulmek lazim:)))bebelere bakın yawww
« Reply #35 on: November 26, 2006, 02:22:52 pm »
yaw bu cocukların evinde kimse ağlamıyodur veledler gak desen gülüyo guk gülüyo
What the fu....?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #36 on: November 26, 2006, 08:54:10 pm »
Bizim yapcamiz herseyi yapmis olm adamlar daha ne yapalim biz dka ile ayni efektler boks eldivenleri ve testereler hele sonda kafasinda kutuyla bi eleman kosio ya orda yarildim bizim Turkolarda sagolsunlar yorumlarda yardirmaca cevaplar vermisler :) ama biz dka 3 orjinal fikirlerle cekebiliriz benzer ama etkileyici ve ayni efektler sart :) bu arada su izledigimden de sunlar cikti

http://www.youtube.com/watch?v=2f583F_Hteo&NR : Son Savasci

http://www.youtube.com/watch?v=G8ESk_8I5h4&mode=related&search= : En buyuk Yumruk
Rambo hesabi savas oncesi hazirlik , tek basina fabrika baskini , uzak dogu filmlerini celik comak derecesinde birakacak aksiyon , ates ederek arabanin icinden adam dusurme , taramali silah efektinde adam yumruklama yani taramali gibi cücü abimizin eli ne diyim yani Jet Li , Neo filan bok yesin üstadin yaninda CüCü RuLZ !!!

http://www.youtube.com/watch?v=RSiWVvpg7HM&mode=related&search= : En buyuk yumruk yine full aksiyon

http://www.youtube.com/watch?v=ZRQ3QdQ4qqw&mode=related&search= : Ölüm Savascisi
Burda naptini bende annamadim ama eski showdan alinmis waaay be herifler ne zamanlarda capture yapmis :)

http://www.youtube.com/watch?v=7bIs2DDHQa8&mode=related&search= : Yarinsiz adam ve birkac filmden sahneler toplanip evanescence ile remis yapilmis hos guzel , sonu kotu ama iyi seyirler ;)

Sparta bunlar cücünün masterpieceleri bunlari mutlaka edinmek lazim , cicek abbas , umudumuz saban , sakar sakir dahil sunnara el at bi emuleden :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

CİCO

• bjk
  • Global Moderator
  • Senarist
  • VİP//ArGe
    • Email
« Reply #37 on: November 27, 2006, 07:21:27 pm »
ewet şokkk gaffurun cüce haliii size]http://www.youtube.com/watch?v=Ew1q-qSMZ5A&mode=related&search=[/

en sonunda bi sigara içişi war sormayın :):):):):):):):)
« Last Edit: November 27, 2006, 07:23:09 pm by çArşı »
Adaletin varsa senin olsun dünya. Adaleti paranın belirlediği bu kerhanede, alamadığın yüreğim bir gün gelip alana kadar Beşiktaş uğruna çarpacak. Hobisel değil be ağabeycim, lafsal hiç değil bu sevda.

Kara ulan kapkara, bildiğin zindan

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #38 on: November 27, 2006, 08:38:14 pm »
hehe onun ihlas marmara versiyonu var cok guzel paylasirim bi ara =)

Bu arada cihancim , youtubede videolar peynir ekmek gibi gidiyor , 1 haftada 1,600 , 1046 , 2000 vs. kadar izlenmis bazi videolar , bu kadar cok insan sitemizden kisa surede haberdar oldu , bunu ben baglantim sinirli olmasa yapicaktim tam yapacagim sira sen yapmisin sana devrettim bu gorevi ama hala upload etmedigin videolar var ben limitimi 4GB ye cikardim sen upload edecekmisin yoksa ben edeyim mi ?
« Last Edit: November 27, 2006, 10:19:10 pm by Anarchy »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #39 on: November 28, 2006, 02:50:04 am »
Bunu mutlaka paylasmam lazim +18 olsa bile gercekten cok cirkin bir goruntu var ama kurgu , fikir oyuncular muhtesem tabiki bir kac amatorluk gozume carpmadi degil simdi izleyin ( Kizlarin kesinlikle izlememesini tavsiye ediyorum ! ( sonra uyarmadi demeyin cizzz ))

http://www.youtube.com/watch?v=E8BC-Q3jiZA : Turkish SAW

Haaarika olmus muahahah ilk defa izledigimde gozume carpmadi bunu izledikten sonra okuyun ikinci izlememde gordum sandalyede oturan adamin arkasinda comelmis bir adam daha var telsiz filan tutyor herhalde elemanin sesini ordan cikartiolar tam emin degilim ama ehueheuhe dikkat edin Turk yapimi oldugunu her turlu belli ediyor ama yani harika ehueheueh

Sparta biz ne zaman action diycez olm :) bi kamera bulmak lazim adam akilli benim foto makinasininkini kullanabiliriz ama hem boyutu cok olur hemde kalite pek iyi olmaz ama hic yoktan iyidir.Fakat ondan once bir kac senaryo lazim HaBaBaM.BiZ Production ON ! Olumune Kankayikkk =)

CİCO

• bjk
  • Global Moderator
  • Senarist
  • VİP//ArGe
    • Email
« Reply #40 on: November 28, 2006, 02:55:25 pm »
Bu arada cihancim , youtubede videolar peynir ekmek gibi gidiyor , 1 haftada 1,600 , 1046 , 2000 vs. kadar izlenmis bazi videolar , bu kadar cok insan sitemizden kisa surede haberdar oldu , bunu ben baglantim sinirli olmasa yapicaktim tam yapacagim sira sen yapmisin sana devrettim bu gorevi ama hala upload etmedigin videolar var ben limitimi 4GB ye cikardim sen upload edecekmisin yoksa ben edeyim mi ?
ya deniz abi sende vidolar hazırda warmı yane sen siteden bidaha upload edecenmi eğer sende hazır warsa sen yükle yoksa ben upload ederimm;)
Adaletin varsa senin olsun dünya. Adaleti paranın belirlediği bu kerhanede, alamadığın yüreğim bir gün gelip alana kadar Beşiktaş uğruna çarpacak. Hobisel değil be ağabeycim, lafsal hiç değil bu sevda.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #41 on: November 28, 2006, 04:28:58 pm »
Ana sayfadaki videolarin hepsi nin youtube de olmasi lazim , bende hepsi var tabiki dogal olarak cunku onlari oraya koyan benim ! heh ok ben uplarim

CİCO

• bjk
  • Global Moderator
  • Senarist
  • VİP//ArGe
    • Email
« Reply #42 on: November 28, 2006, 06:42:24 pm »
:):):):):):) upla sennnn ;):P :cool:

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
« Reply #43 on: November 28, 2006, 10:58:23 pm »
kaleden kaleye GoL

bakalım tanıyacakmısınız

http://www.youtube.com/watch?v=6-JkMtO385g
What the fu....?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #44 on: November 28, 2006, 11:33:50 pm »
Polonya kolombiya dio orda tanidik varmiydi ya ehuehe neyse ay basi gelsin izliycem limiti 4Gb ye cikardik ben 4.1 deyim su an eheuehueh
« Last Edit: November 28, 2006, 11:35:48 pm by Anarchy »