Author Topic: full codec pack  (Read 14158 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Crystal

• Administrator
  • Basrol
  • oNLy House Music
    • http://www.futuregeneration.net
    • Email
full codec pack
« on: September 04, 2005, 03:34:57 pm »
Bazi videolari acamadiniz zaman codecleriniz eksik demektir asagidaki linklerden temin edebilirsiniz:

K-Lite Codec Pack 2.72 Full, Standard and Basic : 18 mb
K-Lite Mega Codec Pack 1.53 : 34 mb
Codec Pack All in 1 6.0.3.0 : 9 mb
Gordian Knot Codec Pack : 11 mb

Spartacus - Düzenleme (Gordian Knot Codec Pack ile değiştirdim)
An : klite ve all in 1 paketleri de eklendi
« Last Edit: May 15, 2006, 12:57:06 am by Anarchy »
No Electric = No sound... So keep Clubbin' baby !

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
full codec pack
« Reply #1 on: September 05, 2005, 10:41:26 pm »
aynen katıliorm bunları indirin sonra demeyin su acılmior bu acilmior bunu sticky yapalım o zaman

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

alican_61

• Basrol
full codec pack
« Reply #2 on: January 30, 2006, 09:46:43 am »
eywallah..

Spartacus

• Guest
full codec pack
« Reply #3 on: February 03, 2006, 01:32:21 am »
gordianla deistim en iyisi budur indirip kullanın divx seyrederkende önemli bu codecler...

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
Ynt: full codec pack
« Reply #4 on: May 15, 2006, 12:36:51 am »
ya millet ben Gordian Knot Codec Pack yüklememe rağmen bi video açılmıyo bende. mpg4 player sölesenize bana bide bunun gibi kaliteli codec pack ler varsa bi zahmet adını verebilirmi
What the fu....?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #5 on: May 15, 2006, 12:58:24 am »
Ayni siteden klitelari ekledim klitelar cok saglam benim bildigim onlarin cozmesi lazim sorunu yok yok yani listelerinde bakinca goruceksiniz , umarim sorun cozulur cozulmesse gene postla buraya daha derin bi arastirmaya dalalim =)
« Last Edit: May 15, 2006, 01:11:17 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
« Reply #6 on: May 15, 2006, 12:52:16 pm »
saolasın anarchy de zaten üstteki codec lerin hepsi bende yüklü buna ragmen calışmıyor dosya.mp4 player deneyin diyor media player.
What the fu....?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #7 on: May 15, 2006, 01:18:58 pm »
O zaman birde sunlari dene :

http://software.codecs.de/win/3ivx/3ivx_d4_451_win.exe

http://www.tomdownload.net/download/dvd_software/mpeg-encoder.exe

http://www.free-codecs.com/MP4_Input_Plugin_for_Winamp_download.htm ( winamp da acmayi dene filmi bunu indirdikten sonra )

Sonra Real Player da acmayi da deneyebilirsin , gerekli codecleri kendisi indiriyor , cogu zaman basarili oluyor.

MRTURK

• Basrol
    • Email
« Reply #8 on: September 27, 2006, 09:11:56 pm »
sağol anarchy deneriz
SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR.!!!!