Author Topic: Upload Siteleri  (Read 19209 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
Upload Siteleri
« Reply #15 on: March 14, 2006, 10:46:18 pm »
Beyler bencede rapid kullanmayin cunku bazen onemli bisiler indiriorm ve limitim dolio baska bisey indirmek icin 1 saat beklioruz yada onemli bisey cikar die tereddut edioruz her dosyayi indirmekten cok guzel olur alternatif siteleri kullanirsaniz bu arada An yeni avatar yakio hayirli uurlu olsun :)
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Upload Siteleri
« Reply #16 on: February 21, 2007, 04:21:33 pm »
yeni guzel bekletmeyen ve 501 mb izin veren bir site ustelik captcha da yok www.mihd.net

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #17 on: February 21, 2007, 05:36:05 pm »
filefront kullaniodun bi ara

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #18 on: February 21, 2007, 09:26:29 pm »
hala filefronttayım(daha hızlı ve daha cok izin veriyor silmiyor filan) olm maksat milleti bilgilendirmek :)
« Last Edit: February 21, 2007, 09:32:15 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...