Author Topic: Upload Siteleri  (Read 19217 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« on: March 09, 2006, 02:13:43 pm »
Arkadaslar bu baslikta upload sitelerini tartisalim hangisi iyi , hangisi yeni , ne avatajlari var , ne dezavantajlari var ...
Oncelikle en guzelini vereyim size : www.filefront.com bunu kullanin !

www.uploading.com : Adi her seyi soyluyor buda cok guzel ff ye alternaitf
Elestiriye gelince :
megauplaod.com : Turkiye ye yasak orayla iliskilerinizi kesin ve ordan olan downlaodlari burada yayinlamayin.Ben size bulurum daha sonra ip deistirme cakalliklari filan ama simidilik kasmaya gerek yok
Rapidshare : Piyasanin kalbini tutuyor ama fazla uploada izin vermioyr ve saatlik limit olayi cok uyuz hele hele bir de universiteden veya yurttan filan giriyorsaniz siz daha bisey dl etmeden limitiniz bitiyor.
Sendspace.com : Ülkelere gunluk limit koyuyor ve hep yarin deneyin diyor bu cok kotu ...
mihd.net : 501 mb limit ,  bekleme yok , captcha yok ( cok guzel ama download hızı biraz dusuk )

Yousendit.com : Dosyayi en fazla 25 kere mi ne download edebiliyorduk bu da cok uyuz bir olay ...

Benim aklima simdilik gelenler bunlar ufak ve kisaca tanittim bunlarin ozelliklerini de yazariz bi ara, siz assagiya site ekleyin bende mesajimi editleyip onlari da alayim yukariya.

Dökümani hazirlayan : Anarchy , baska sitede bu yazdiklarimi gorursem carparim ...(2-3 gün icinde saglam dokuman olucak)
Alintidir malintidir filan yapanlarin hele nefes almaya hakki yok www.hababam.biz den alintidir filan bile yazsaniz olmio cankushlar malesef c/p olaylarina bi son verelim artik ...
« Last Edit: February 21, 2007, 09:31:20 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
Upload Siteleri
« Reply #1 on: March 09, 2006, 02:27:35 pm »
hiç upload yapmadım ama rapid hız olarak digerlerini katlar. hemenpaylas com falan cıkmış ama hepsi mantar bence bunların...
« Last Edit: July 05, 2006, 02:03:56 pm by Anarchy »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« Reply #2 on: March 09, 2006, 02:55:27 pm »
filefronttan hic download yapmadigin icin bilmiyorsun tabi klipler bolumunde pinkin bi klibini filefronta attim ordan deneyebilirsin...bu arada hemenpaylas.com bizim limewire i belli bi sure sonra tekrar indirmeye calistim 2-3 kb ile indiriodu ve su an sanirim bakim yapim gibi bisey var sitede salla yani o da patlak.

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
Upload Siteleri
« Reply #3 on: March 09, 2006, 03:30:32 pm »
dogrudur hacı sen forumcu ben p2p ciyim o yüzden bu konularda kulak veriyorum sana biliyosun

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« Reply #4 on: March 12, 2006, 12:25:50 pm »
Yeni bir site daha eklendi arkadaslar biraz karma karisik gidio ama aklimdaki sitelerin hepsini eklemek bitince bi duzenleme yapicam yeni site : uploading.com adinda belli cok canawar site bugun bi dosyayi 176kb ile indirdim ama rapid gibi saati maati limiti var mi bilmiorm cunku biliorsunuz download yapmaktan kaciniyorum ama  guzel buda kullanabilirsiniz ;) 300mbye kadar upload izni veriyor

Spartacus

• Guest
Upload Siteleri
« Reply #5 on: March 12, 2006, 02:39:49 pm »
tamamda An, bunlar biraz yayıldıktan sonra patlıyolar biliyosun, hiçbiri rapidshare gibi istikrarlı olamadı....

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« Reply #6 on: March 12, 2006, 03:14:53 pm »
Turk sitesi deil olm bu yabanci :) ama genede en guzeli bu demiorm fakat elit userlar tarafindan tercih ediliyor bir forumda gordum bende bugun ogrendim ustelik guvenlik kodunu downloaddan once giriyorsunuz sonra basliyor geri sayim , ben rapidin sayim bakiorm bazen gecmis gitmis bile sonra kodu giriorm ama cok gec tekrar en bastan beklemeye basliorm.Ustelik bunda partnership , webmasterlar icin para filan olaylari da var belki isimize yaricak bisiler cikaririz :)

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« Reply #7 on: March 12, 2006, 03:39:02 pm »
Gmaili de kullanabiliriz ama onu normal upload sitesi ozelliklerinde olmadigi icin eklemiorm listeye fakat buradan ulasabilirsiniz
http://g-share.sourceforge.net/

Spartacus

• Guest
Upload Siteleri
« Reply #8 on: March 12, 2006, 04:20:40 pm »
Türk sitesi oldugunu söyledigimi nerden cıkardın???

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« Reply #9 on: March 12, 2006, 04:28:10 pm »
Yayildiktan sonra patlayanlar Turk sitesi

Spartacus

• Guest
Upload Siteleri
« Reply #10 on: March 12, 2006, 09:28:42 pm »
yoo megaupload da öyleydi yasaklanmadan önce 3-5 kbyle indiriliodu

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« Reply #11 on: March 12, 2006, 10:29:56 pm »
Megaupload acildii gunden beri 4kb le indiriodu zaten dandikler listemizde fakat almanyadan yasaklanmadan once daha yuksek hizla indiriordu ulkeye gore muamele yapiorlar az veriorlardi simdi tam kestiler

Spartacus

• Guest
Upload Siteleri
« Reply #12 on: March 13, 2006, 12:26:12 am »
ya aslında ed2k gibi paylaşım yapılsa herkes rahat eder ama işte oda sömürü zihniyeti yüzünden pek ileri gidemiyo... gerçi en büyük network şu anda

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« Reply #13 on: March 13, 2006, 12:48:39 am »
Millet filefront kültürüne alissa varya ortada hic dert tasa kalmicak 1 gun kasicak filmi upload etmek icin ama ayni gun 976723094823095832 kisinin eline gecicek o film emule veya rapiddeki gibi gunlerce sürmeyecek... Ah ulan baglanti limited olmicakti kii ...ama ilerde kesin kendi hattimi cekerim ;)
« Last Edit: March 13, 2006, 10:37:45 pm by Anarchy »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Upload Siteleri
« Reply #14 on: March 13, 2006, 10:42:09 pm »
http://www.jdempsey.com/2005/12/08/free-online-file-storagesending/ burda benim yapmak istedigim olayi yapmis elemanlar butun siteler ortada secin begenin okuyun elestirin en gozde siteleri bende topic basina aciklamalari Turkceye cevirerek koyacagim bu arada rapid ve mega icin gozume carpan bir yorum:
[LIST=1]
  •          Uploading Services at Some Fool Says:                   
              January 4th, 2006 at 3:37 pm               […] Rapidshare, and MegaUpload aren’t the best uploading services out there. Trust me. Their are certain limits on uploading services such as the uploading limit, downloading limit, and amout of time a file remains. This list has over 45 uploading services to choose from. It shows the uploading/download limit, and how long the download remains on the server aswell! Get those warez uploadin! Technorati Tags: rapidshare megaupload uploading pictures […]