Author Topic: Resim arasındaki farkı bul olaylarında son nokta :)  (Read 3020 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Resim arasındaki farkı bul olaylarında son nokta :)
« on: February 13, 2006, 12:34:55 am »
http://www.youtube.com/p.swf?video_id=kKGxaol4qws&eurl=&iurl=static13.youtube.com/get_still.php?video_id=kKGxaol4qws

Heh bi arkadas sabinin dusutgu tuzagı aynen banada yollamıstı tıpatıp aynı sekil ve su ana kadar yapılan en kaliteli olanıdır labirentten ince bir nokta gecirilmeye calisiliyor duvarlara degdirmeden 1.bolum kolay sonra 2. bolume geciriliyor git gide alan daralıyor ve tam nokta boyutunda bir yere geliyor sahıs sonra olan oluyor iste cok mukemmelce hazırlanmısh :) bana bu tuzagı yapanda keepdi sanırım tam hatrlamıyorum ve bu linki veren de keep cok tesekkurler keep ;)

Yalnız sabiye yazık ama cok acıdım :( ilerde unutulmayacak derin izler bırakabilir :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...