Author Topic: HaBaBaM.BiZ Vip Ve ArGe Acilmistir  (Read 4312 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
HaBaBaM.BiZ Vip Ve ArGe Acilmistir
« on: December 21, 2006, 07:08:09 am »
Vip ye ben kisileri paylasimlarina göre atayacagim , kimse sormasin girebilirmiyim , ne yapmam lazim vs. beni etkileyecek , siteyi yükseltecek seyler yapin ben kendim zaten sizdeki cevheri kesfederim ;)

Arge ye gelince ne oldugunu ve nasil calistigini anlattim ( unutanlara : http://www.hababam.biz/forum/index.php?topic=853.0 ) su an 2 Ar-Ge üyemiz var AZuReViL ve carsi.Arge ye girmek isteyenler bu baslik altinda istekte bulunabilirler 1-2 aylik test asamasindan sonra alinip alinmadiklari yine bu topicten veya pm den bildirilecektir.

Bu topicten biraz once ilk Vip paylasimini yaptim Rapidshare den Premium downloadlar hakkinda ; tikliyorsunuz beklemeden indiriyorsunuz dosyanizi sadece hababam.biz VIP bölümüne özel :) ...

Vip bolumunu gormeniz mumkun degil ama ben size kiyamam vip deki topiclerin basliklarini ve konularini belirten bir topic acacagim genele neler var icerde bilin yada belki yapmam gizemli olsun merak edin ehueheuhe...eski downloadlar bolumu vip ye cevrilmistir , eski topicler islinecek yalniz ayak üstü hemen 5dk ta yaptigim icin usendim ayrica kiyamiorm yada onlari silmeyip tutacagim cunku post sayisi filan eksilecek sonra belki ilede tekrar paylaisma acabiliriz bilinmez , giden bölüm yerine yeni Sinema bölümünü actim fikirlerinizi beyan edin biraz cirkin oldu gibi daha guzel tanimlar yazilabilir ve alt bölümler arttirilabilir mesela yerli sinema yabanci sinema gibi bana yeni bolum alternatifleri sunarsaniz sevinirim :)

Anarchy

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
Ynt: HaBaBaM.BiZ Vip Ve ArGe Acilmistir
« Reply #1 on: December 21, 2006, 05:45:19 pm »
Vatanýmýza ve milletimize hayýrlý olsun :)
What the fu....?