Author Topic: Herkese Cikolata :)  (Read 7585 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Herkese Cikolata :)
« on: February 02, 2006, 08:29:58 pm »
Auehuehuehauea arkadaslar bir koli cikolata aldim kilo ve sinirdan gecme problemi olmassa 500 postu gecen herkese bi cikolata :D

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

alican_61

• Basrol
« Reply #1 on: February 02, 2006, 08:32:38 pm »
saol..:D:D

Spartacus

• Guest
« Reply #2 on: February 02, 2006, 08:59:09 pm »
yalnız bu postlar başlık halinde olursa bu şartı koyuyorz haberiniz olsun öyle her başlığa evet, hayır, süper, teşekkürler yazmakla bitmiyor... alican üstüne alınabilirsin bunu..

KeeP_CluBBiN

• CuRVaNoRD|GFB|
  • Senarist
    • http://zaferozben.sitemynet.com
« Reply #3 on: February 03, 2006, 01:39:16 am »
500 atana kadar o cikolatalar erir a.q :D:D
Getir lam bana bi ton cnm istedi a.q :D

Spartacus

• Guest
« Reply #4 on: February 03, 2006, 01:40:37 am »
keep denizi az cok tnaıyın ya artık biliyo kimse 500 vuramıcak saçmalıo işte ama söz 400 ü bulanlara ben denizi döve döve alıp vercem...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #5 on: February 03, 2006, 02:21:03 am »
webcamden koliyi gordu keep ...

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #6 on: February 03, 2006, 07:00:16 pm »
hacı benim absinthide getirebilsen varya cok klas bi olay olcak ama hadi bakalım...

Spartacus

• Guest
« Reply #7 on: February 06, 2006, 11:41:34 am »
An, absinth getirdim diye cikolatada vermemezlik yapmassın dimi kanki