Author Topic: Herkes Okusun Cok Onemli !!!  (Read 4914 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Herkes Okusun Cok Onemli !!!
« on: December 22, 2005, 03:27:34 pm »
Arkadaslar bir ay icinde [COLOR="Red"]GOOGLE[/COLOR] page rank olayini yenileyecek su an rankimiz 2 tahminen yenilendiginde en az 3 oluruz diyorum cunku butun arama motorlarinda " hababam " yazdigimizda ilk sayfada cikiyoruz yalniz bize 3 YETMEZ !Imkanimiz varken bunu degerlendirip alabilecegimiz en yuksek statuyu alalim ben butun eski web sitelerimden ve yeni sagdan soldan acacagim web sitelerinin hepsinden http://[B]www.hababam.biz[/B] e yani sitemize backlink verecegim(sitenin saginda solunda bir yerde HaBaBaM.BiZ yazacak ve tiklandiginda bizim siteye gelecek kisi) yani sunu demek istiyorum eger bir web siteniz varsa veya web sitesi olan bir arkadasiniz biz kaydettirmek icin elinizden geleni yapin site.mynet.com , msnspace ... ne olursa olsun hepsi kardir ve yararimizadir bundan maximum bir sekilde yararlanmaliyiz ilginiz ve dikkatiniz icin tesekkurler.Yardimda bulunan her arkadasimizi Onur Uyesi yapacagiz attigi her mesajda onur uyesi oldugu belli olacak kendinize ozgu bir yazi da ayarlayabiliriz.Yani bir sekilde bizde emeginizin ve yardimizin karsiligina tesekkur etmek istiyoruz!Eger com,net,org,biz vb. top level domainlere sahipseniz ve google tarafindan sayfaniza 1 derece rank bile verilmisse bizde sizin linkinizi koyabiliriz sitemize isteginize bagli ...
« Last Edit: December 22, 2005, 03:30:04 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #1 on: December 22, 2005, 11:30:07 pm »
evet arkadaşlar anarchy haklı zaten postundaki telaşından durumun ciddiyeti belli imkanı olanlar lütfen elinden geleni yapsın herşey hababam.biz için..

KniFe

• Administrator
  • Basrol
« Reply #2 on: December 25, 2005, 04:01:31 pm »
ben denize 2 mynet kullanici adimi verdim.. sizinde katilimlarinizi bekliorm.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #3 on: December 25, 2005, 05:20:20 pm »
iste arkadaslar Knife in kullanmadigi mynet sitesini 5dk icinde bir hababam link sitesine cevirdim http://muhammetayla.sitemynet.com/hababam/ benzeri yardimlari sizden de bekliyoruz tesekkurler yeni yila daha yuksek bir rankla girmek dilegiyle :P

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...