Author Topic: Üye Olmadan Önce !  (Read 14087 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Üye Olmadan Önce !
« on: December 04, 2005, 05:41:43 pm »
KAYIT OLMAK ICIN BURAYA TIKLAYIN

Arkadaslar kayit ol dugmesine bastiginizda kayit oluyorsunuz ama sadece foruma fakat anasayfadan www.hababam.biz den uye olursaniz(hesap olustur) hem foruma hem mamboya hemde Galeriye uye oluyorsunuz boylelikle hepsinde tek kullanici adi ve sifre kullanabilirsiniz , sitemizin tum olanaklarindan yararlanabilmeniz icin ana sayfadan uye olmanizi tavsiye ederiz , eskiden forumdan uye oluncada 3une kayit oluyordu ama forumu son versiyona upgrade(yukseltmek) edince bazi aksakliklar ve sorunlar oldu.Mambo dan da joomlaya gecemedik , gecmeye calisiyoruz ama 3 database ayni anda calisinca ve hepsi birbiriyle baglantili olunca zor ... ve mamboda olan bir bug : yuklendigi serveri ele gecirme diyelim ne yaparsak yapalim kendini ve dosyalarini sildirmiyor filan cok kil mevzular hatalari yamayabilmek icin ugrasioruz ama zor ... o yuzden simdilik anasayfadan uye olursaniz seviniriz!
« Last Edit: May 28, 2008, 03:03:54 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
Üye Olmadan Önce !
« Reply #1 on: December 06, 2005, 10:27:17 pm »
evet arkadaşlar mümkünse anarchynin anlattıgı şekilde üye olalım. siteyi biraz devlet dairesine döndürdük ama idare edin şimdilik ;) her şey yoluna girecek..

cnone

• Oyuncu
  • **
Üye Olmadan Önce !
« Reply #2 on: December 07, 2005, 07:58:33 pm »
sanki bürokrasi a.k bu ne yaa bi b*k anladıysam :D:D

AraL

• Figüran
  • *
Üye Olmadan Önce !
« Reply #3 on: December 08, 2005, 04:20:23 am »
puhauhauhauha:D

KniFe

• Administrator
  • Basrol
Üye Olmadan Önce !
« Reply #4 on: December 25, 2005, 04:08:59 pm »
mauahehaeha :D neyse beyler duydunuz artik üye olurken özen gösterin :D zuahaehaeha

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Üye Olmadan Önce !
« Reply #5 on: January 22, 2006, 01:58:23 pm »
Arkadaslar goruyorum ki hala forumdan uye olanlar var forumdan uye oldugunuz taktirde ana sayfa ve galeriye login olamazsiniz :( , anasayfadaki uyeler : 170 , forumdaki uyeler : 200 , 30 kaybimiz var :) sizin iyiliginiz icin diyorum ...

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
Üye Olmadan Önce !
« Reply #6 on: January 22, 2006, 03:40:25 pm »
ya anasayfa önemli değilde galeri için bu sizin açınızdan bir avantaj, çünkü üyeleri n anasayfa üzerinde guest kullanıcılardan pek farkları yok...

KeeP_CluBBiN

• CuRVaNoRD|GFB|
  • Senarist
    • http://zaferozben.sitemynet.com
Üye Olmadan Önce !
« Reply #7 on: January 22, 2006, 04:55:27 pm »
a.k bastan haber verseydin :D

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Üye Olmadan Önce !
« Reply #8 on: January 22, 2006, 05:26:31 pm »
Aahuahuahuaha basta bole sorun yoktu be olm forumu upgrade edince boyle oldu ama hizli canlanmayi farkettiniz herhalde sitedeki ona da bir cozum bulucaz umarim :)

Spartacus

• Guest
Üye Olmadan Önce !
« Reply #9 on: January 22, 2006, 11:08:38 pm »
siteye biseyler ekleyip yükselttikce patlatıyoruz yaaa göçertmesek sonunda...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Üye Olmadan Önce !
« Reply #10 on: March 11, 2006, 03:30:57 pm »
Sanirim bu topici okuyan yok ... mamboda 200 kisi kayitli vbulletinde 300 sonunda bu senkronize olayinin altindan nasil kalkicaz hic bilmiorm bunu forumun basina mi yazsak tak die bi hack ekleyip ne yapsak hic bilmiorm ...
[COLOR="Red"]Edit[/COLOR] : senkronizeden aklima geldi bizim bridge de sync die bi olay vardi ehuehue gittim sync e tikladim mambodakileri buraya vbulletindekileri de mamboya attim simdi hersey fistik gibi :) ama sifreleri tutar mi nasi olur bilmiorm eheuheue en kotu ihtimalle unuttum dersiniz halledersiniz fakat buyuk bir ihtimalle tutcak ama mamboda 120. registerlayan burda 290. filan oldu umarim bu da bir probleme yol acmaz senkronize olaylarina girmisken su bizim phpnuke dekileri mamboya aktarmaya basarmistim bi ara ama vbulletine atilmiyorlardi onnari da tekrar kazanmaya calisicam en az 300 userda orda kalmisti fakat korkiorm siteyi patlatmaktan eheuheuhe yedek aliriz filan gene bisiler yaparik :)
« Last Edit: March 11, 2006, 03:40:50 pm by Anarchy »

Spartacus

• Guest
Ynt: Üye Olmadan Önce !
« Reply #11 on: April 30, 2006, 09:22:37 pm »
arkadaşlar hala bu sorun devam ediyor anasayfa üzerinden üye olmanız önemli...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #12 on: April 30, 2006, 09:54:44 pm »
Forumun register linkini anasayfaninkine yonlendirerek cozmeyi dusunuyoruz bu sorunu ama simdilik anasayfadan uye olursaniz hem bizim hemde sizin icin daha kolay olur  :gls:

ayan

• Basrol
« Reply #13 on: August 03, 2009, 11:25:02 am »
ee ben anasayfadan kayit olmadim $imdi ne olacak? Ayni kullanici adi ve email adresiyle hesap acamam dimi. bu bi $ekilde mumkunmu?

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #14 on: August 03, 2009, 12:56:21 pm »
Ana sayfa ve forumu baglamayi basardik ayan bu topic cok eski duzeltilmesi gerekiyor , degindigin icin tesekkurler :)