Author Topic: HaBaBaM.BiZ Özgün Haber Editörleri Ariyor  (Read 4557 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
HaBaBaM.BiZ Özgün Haber Editörleri Ariyor
« on: April 24, 2008, 11:06:50 am »
Sitede son günlerde ufak tefek hareketlilikler oluyor , sagdan soldan haber giriyorum , forumda bir kac sey postluyorum , grafik olarak bazi seyleri duzeltiyorum yakinda siteye cok guzel hareketli bir favicon yapacagim , galeriye yeni resimler ekleyecegim , yeni yukledigim filmlerden sahneler gec te olsa gelecek yeni bir Zerrin Egeliler bombasi patlayacak eskisinden 10 kat daha etkili =) fakat sitemiz cok uzun sure pasif kalmistir bu nedenle google ve diger arama motorlarinda gerilere düstük ve page rankimiz da 4 ten 2 ye düstü o tekrar yukselir sorun degil isin tek sirri özgün yani daha once hicbir yerde yayinlanmamis makaleler , haberler , yorumlar vs. yayinlamak ben buna basladim ana sayfada gordugunuz gibi son 7 haber bana ait aralarinda tabi biraz zaman farki var ama bundan sonra en az haftada bir kendim bir yazi girmeye calisacagim , benzer calismalarda bulunup sitemizin yükselmesinde gönüllü arkadaslar profesyonel olmak zorunda degilsiniz sadece sevdiginiz bir konu , hobiniz , oynadiginiz oyunlar hakkinda vb. yazi yazabilirsiniz.Yalniz sitemizin bir mizah sitesi oldugunu unutmayin konular eglence , sinema , komedi , magazin vb. seyleri kapsamali.Bu topicten veya özelden bana ulasabilirsiniz , tesekkürler.

Anarchy

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: HaBaBaM.BiZ Özgün Haber Editörleri Ariyor
« Reply #1 on: June 04, 2008, 02:28:37 pm »
Gösterdigi ilgi ve girdigi özgün haberlerden dolayi Aurora forumumuzun su an tek global moderatorü ve anasayfanin Manageri olmustur bu yeni görevlerinde ona basarilar dilerim =)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

DiyarbakirHekTim

• Guest
Ynt: HaBaBaM.BiZ Özgün Haber Editörleri Ariyor
« Reply #2 on: October 14, 2008, 07:37:59 am »
ya gurban hepsini okumadim ama ben cok iyi editörümdür  :afr: