Author Topic: SLM  (Read 10670 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

n_e_f_r_e_t_t

• Figüran
  • *
SLM
« on: July 08, 2006, 02:22:16 pm »
MERHABA NASILSINIZ ARKADAÞLAR
SeVmEk SeNi SeViYoRuM DeMeK DeÐiL..... SeNi SeViYoRuM DeRkEn TiTrEmEkTiR.....SeNiÝiÝÝÝiÝiÝi  SeViYoRuMmMmMmM.......

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: SLM
« Reply #1 on: July 08, 2006, 04:19:56 pm »
selam nefrett seni gördük daha iyi olduk :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #2 on: July 09, 2006, 04:54:39 pm »
Selam nefret hosgeldin :) iyi seni sormali ?
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...

KniFe

• Administrator
  • Basrol
« Reply #3 on: July 18, 2006, 05:26:41 am »
hos geldin... nefret.. ;)

Spartacus

• Guest
« Reply #4 on: July 19, 2006, 12:09:05 am »
opsskifdposopkds bende geldim beles internet buldum 15 dkligina public libraryde nete gircek vakit yok a.k yerinde !!!!!!!!!!!

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #5 on: July 20, 2006, 11:29:40 am »
Sanada selam :D int cafeye falan gitsene olm yada orda 2-3 kanky yap esir al msni filan bi mail bakcam die ben ilk gunner hep ole yapiodm :D  :angel7:

Spart kank sonradan geldi aklima ; Sara Jay , Carmen Hayes , Kayla Kleevages , Lola Lane , Sierra , Lisa Lipps , Wendy Whoppers , Olivia , Echo Valley , Vicky Vette... simdilik aklima bunlar geldi bi fuar muar duzenlenirse bu teyzeleri sakn kacirma lutfen benim icin bi imza filan al , yabanci bi forumda adamlarin bunnarla cektirdikleri fotolari gordukc e icim gidiyor :) bizim yapamadigimizi yap haci :(
« Last Edit: July 20, 2006, 11:47:00 am by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #6 on: July 20, 2006, 11:49:22 am »
An o ne liste be :) adam zaten bunlarin hepsini ayni anda gorurse kalp krizi filan gecirir bu genc yasta :) .
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...

ayan

• Basrol
« Reply #7 on: August 05, 2009, 06:52:42 am »
merhaba nefret hosgeldin ben iyi sen?  :wv: