Author Topic: slm  (Read 5994 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Guray

• Figüran
  • *
slm
« on: January 14, 2009, 02:12:13 pm »
Merhaba,

Ismim Guray 22 yasindayim, yonetmenimizin istegi uzerine geldim,bana basrol demisti, figuran olarak bulduk kendimizi :hppp:Isin asli paylasimci yonetmen Anarchy nin baska bi platformdaki buyuk iyiliginden sonra aranizdayim.Torrent basliginda aktif olmaya calisicam.Davetiyeler olsun,sorunlar olsun.
Siteye pek bakamadim daha acikcasi, goz gezdirdigim kadariyla eglenceli oldugu kesin

TiMX

• Basrol
Ynt: slm
« Reply #1 on: January 14, 2009, 02:31:45 pm »
Hoþgeldin. torrent konularý forumda baya aktif, iyi vakit geçirmeni dilerim.

Aurora

• Administrator
  • Basrol
« Reply #2 on: January 14, 2009, 03:55:56 pm »
Hoþgeldin

Guray

• Figüran
  • *
« Reply #3 on: January 14, 2009, 04:13:45 pm »
tesekkurler ikinizede.iyi vakit gecirecegim kesin

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #4 on: January 14, 2009, 07:24:49 pm »
Hosgeldin Guray ration guzel :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

kivanc

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #5 on: January 14, 2009, 09:24:46 pm »
hosgeldin

Guray

• Figüran
  • *
« Reply #6 on: January 14, 2009, 09:40:45 pm »
2 aylik ration 1 gunde gecilmis.demistim sana rahat ol diye.yalniz turk adminin de ismi manidar

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #7 on: January 15, 2009, 12:25:57 am »
evet onna muhabbet edioruz iyi cocuk ama cok genc bende 20-30 tracker var dolayisiyla hepsiyle ilgilenmem mumkun degil ama tek tek hepsini mukemmel kivama getirecegim :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Guray

• Figüran
  • *
« Reply #8 on: January 15, 2009, 01:08:02 am »
tahmin etmek zor degil o kadar hesap oldugunu.yalniz piyango da vurmus, bizede vurdu sayende.o kadar az uyeyle hepsininde ucuk baglantilariyla, tutunmak hala imkansiz bilicli degilsen.hala diyorum herkese 5 er davetiye vermelerine ragmen. leecher yok yinede.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #9 on: January 15, 2009, 04:12:18 am »
leecher olsun diye zaten yapiyorlar bunu ama nafile millet cok guzel tracker aman kaybetmiyim ratiom azalmasin diye dosya indirmeye korkuyor , rationun caresi packlerde , cross seeding ve yeni cikan torrentlari indirme zamanlamasi.Ha multiplierinda buyuk yardimi oluyor neredeyse 1 indirip 3 uplamani sagliyor.

Guray

• Figüran
  • *
« Reply #10 on: January 15, 2009, 07:09:04 pm »
 multiplier iyi dusunulmus gercekten.suanki baglantimla zamanlamaninda yardimi olmuyo ilk ben atliyorum yeni torrente sonradan gelenler geciyo bizi 10 mbit yetersiz kaliyo.20 ye gecicem bu gunlerde,olmadi dedicated server veya seedbox bakicam.tabi aradigim siteleri bulmam lazim seedbox icin.simdilik 20 mbit e gecsem yeter elimde olan siteler icin.

ayan

• Basrol
« Reply #11 on: August 05, 2009, 06:33:48 am »
hosgeldin guray