Author Topic: Msn de biri sizi engelledi mi?  (Read 14030 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
Msn de biri sizi engelledi mi?
« on: January 15, 2006, 02:57:39 pm »
Yaw bu soruyu almaktan biktim ... genelde boyle seylere binde bir ihtiyacim olur aradigim zaman bulurum :)

Block Kontrol 1

Block Kontrol 2

Messenger Discovery 2

Verdigim ilk 2 adres online sitelerdir kisinin id sini yazarsiniz olur biter : isim@hotmail.com , isim@herhangisite.com gibi gibi ...
Messenger Discovery ise biri size pencere actiginda haber veren ve turlu sebekliklere sahip olan bir program block mlock ozelligi dahil ama her zaman dogruyu soylemiyor ve ufak tefek virusler var ama ben kullandigimda bana bi zarar vermemisti fakat viruslu oldugunu unutmayin .. bende norton vardi sizde birsey yoksa bir zarar verebilir...

Ilk 2 adres block kontroller de yuzde yuz calisacak diye birsey yok cunku msn opsiyonlarindan blok kontrol etme olayini iptal ederse kisi bunu ogrenebiyorsunuz ama varsayilan ayarlarda iptal edilmemistir ve cogu kisi kurcalamaz , msnin son versiyonlarinda bu bug yamanmis olabilir herkesde her zaman calismaz , arkadaslariniza hisimla girmeyin way sen beni nasi engellemissin diye sadece ogrenim amacli veriyorum bunlari ...

Dikkat Dikkat bu olayi forum forum dolastirip icine ediceklere bir sozum var : alintidir yazmayin sadece , utanmadan benim yazdiklarimi tipatip kopyalamayin ; bunlar benim bildiklerim ve yorumlarin sizin degil ve kaynak olarak www.hababam.biz gostermeyi unutmayin.Birisi bir soru sordugunda rezil olma ihtimalini goz onunde bulundurun.Ama adam akilli kaynak gosterenlere her zaman kapimiz acik!
« Last Edit: January 15, 2006, 03:08:26 pm by Boramir »
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #1 on: January 15, 2006, 03:01:48 pm »
Bora Reputation verdim ama bi ilerleme gelisme filan gostermio ya neyse Spartacus halleder ama ben senin reple meple ilgilenmedini biliorm :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #2 on: January 15, 2006, 03:09:25 pm »
Eyw Rep puani 20 olmus , yorumunu da gordum tsk. Sanirim avatar altinda display olmuyorlar ama sayiliyorlar merak etme :)

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #3 on: January 15, 2006, 03:11:11 pm »
Benimki 9 lan beni gecmisin zuahahahahahaha

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #4 on: January 16, 2006, 01:53:06 am »
hahahahaah yaa bora bu anarchy yi kovalıyacaz senle beraber hababam.biz den eski yeniyi devirirmiş seni admin yapıp buna caylaklık mı versek napsak ancak gaza gelir heralde :D

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #5 on: January 18, 2006, 11:30:46 pm »
Haaasha haaashaa , Anarchy üstadin su anki durum ve tavirlarina ben firtina öncesi sessizlik diyorum ;)
« Last Edit: January 19, 2006, 12:39:58 am by Boramir »

Spartacus

• Guest
« Reply #6 on: January 19, 2006, 12:18:37 am »
sen cok yalaka bi adamsın ya, ben ne diyorum sen ne diyosun. neyse..

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #7 on: January 19, 2006, 12:35:29 am »
Kirma cocuun kalbini Spartacus icindeki paylasim ruhunu kaybedicek sonrabak bu kadar guzel topic acmis :) sen rep verdin mi bakiyim bora kardesimize ?

KeeP_CluBBiN

• CuRVaNoRD|GFB|
  • Senarist
    • http://zaferozben.sitemynet.com
« Reply #8 on: January 19, 2006, 01:33:31 am »
Bu Adrestende kimlerin sizi engellediini Öğrenebilirsiniz....
http://www.msngeeks.com/index.php?page=blockchecker

Spartacus

• Guest
« Reply #9 on: January 19, 2006, 07:30:09 pm »
rep mep yok, paylaşıma devam etsin ödüllendirirz biz onu...

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #10 on: January 20, 2006, 12:18:43 am »
spart baba seni kızdırmak için dedim yoksa bilmez miyim senle anarchy bu sitenin 2 temel direğisiniz :P ama an yavaşladı biraz haklısın son zamanlar :D

Spartacus

• Guest
« Reply #11 on: January 23, 2006, 01:12:53 am »
lan bu siteleri icad edenin ben... çok sevdiğim bi arkadaşı meşgul oldugum için bi kaç dk lıgına engellemiştim herif denemek için benim maili yazmış :) neyse yok abi online falan degildim ne engellemesi dedim inandı elemanda yırttık..

IEmRaHI

• Oyuncu
  • **
    • Pazala-Torrent
    • Email
Ynt: Msn de biri sizi engelledi mi?
« Reply #12 on: August 31, 2009, 12:38:59 pm »
teþekkürler paylaþým için kardeþ