Author Topic: E-mail Adresinizi nasil gmail(6 GB) yapabilirsiniz?  (Read 5662 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
E-mail Adresinizi nasil gmail(6 GB) yapabilirsiniz?
« on: March 18, 2008, 07:21:17 pm »
Kendi deneyimlerime dayanarak sunu soyleyebilirimki google en iyi maili sagliyor bedavaya ve alan da genis ... ucretsiz hesap acabilirsiniz bir gmail hesabiniz olduktan sonra diger mail adreslerinizi de ( en fazla 5 ) google a gecirebilirsiniz ben oyle yaptim 2 tane cok spam gelen mail adresim vardi ikisini de gecirdim ayrica eski kontak bilgilerinizi vs. filan hepsini gecirebiliyorsunuz ihtiyaci olanlara o bilgileride verebilirim fakat hemen ana islemi aciklayayim yeni aldiginiz veya eski google mailinize login olarak sag yukardan settings(ayarlar) tiklayiniz daha sonra accounts(hesaplar) ve 3. kisimda add another mail account( yeni bir mail hesabi ekle) sonra mail adresinizi girin , ve size bir kac soru soracak mail gonderince ne yazsin vs. sifrenizi girmenizi isteyecektir girin sonra mail adresinize konfirmasyon linki gonderecekler son olarak ona tiklayin ve mailinizi google mail uzerinden kontrol edebilir hale geleceksiniz benim obur maillerimi googlea gecirmemin sebebi 1000lerce spam geliyordu ve posta kutusu doluyordu google spamlari cok iyi ayirt ve 30 gunde bir siler sizin sil demenize bile gerek yok googleda olmaniza ragmen isminiz@eskimailiniz.com dan mail gonderbeileceksiniz.

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
Ynt: E-mail Adresinizi nasil gmail(6 GB) yapabilirsiniz?
« Reply #1 on: March 27, 2008, 09:29:59 am »
way be guzel mis  hic 6 gb lik mailim olmamisti  :emo:
What the fu....?

Prof-89

• Basrol
« Reply #2 on: August 09, 2009, 02:35:00 pm »
Paylaþým Ýçin Teþekkürler

IEmRaHI

• Oyuncu
  • **
    • Pazala-Torrent
    • Email
« Reply #3 on: August 31, 2009, 12:37:18 pm »
helal be güzel paylaþým gerçekten