Author Topic: Arena-tr.com Davetiyesi / Davetiyeleri  (Read 36247 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Arena-tr.com Davetiyesi / Davetiyeleri
« Reply #60 on: September 12, 2009, 02:26:58 pm »
Baþarýlý
Teþekkürler. Davetiyeniz djmavix@gmail.com e baþarýyla gönderildi

sagol hocam uye oldum

rica ederim

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Taslak

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #61 on: September 29, 2009, 09:30:37 pm »
Acil

slm..a

arena-tr davetiyesi acil lazýmm...

« Last Edit: August 15, 2019, 11:43:12 pm by Taslak »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #62 on: September 30, 2009, 12:36:39 am »
Acil

slm..a

arena-tr davetiyesi acil lazýmm...

msn:

---

buna gelmezse

---

wah caniiim :( demek cok acil ? yapma yaauww ...e madem cok acil herhalde cocuk nasil dogurulur kitaplari filan indiricen yada tabakhaneye bok nasil yetistirilir ? biz seni bu aciliyetinden dolayi arenadan mahrum etmiyelim , hemen yolluyorum davetiyeni , ne olur ne olmaz diye iki mailede attim !
« Last Edit: March 27, 2021, 12:09:06 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...