Author Topic: Turk Torrent sitelerine davetiye :  (Read 49998 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Turk Torrent sitelerine davetiye :
« on: July 04, 2008, 11:36:45 am »
Bu Mesaji Sonuna Kadar Oku

PM calismiyor buradan yazabilirsiniz ... ama assasini iyi okuyun ... 5 li kismi !

Bir hata olustu!
Sitemize kayit olmak icin mutlaka gecerli bir davetiyeniz olmali. Bol Sans.

Bu hatayi görmek cok caninizi skyor ve  artik gina geldi bir turlu girmek istediginiz yere giremiyorsunuz degil mi ? Kim bilir ne kadar cok merak ediyorsunuz icersini iste size yapacagim kiyaklardan biri daha tum buyuk turk torrent sitelerine davetiye; hepsinde altin , bronze , silver , super vs. butun elementleri toplayan userim :D :

Elimde davetiyesi olan siteler :

arena-tr.com davetiyesi :          kullanilabilir davetiye 14
pirateturk.net davetiyesi :         kullanilabilir davetiye 2 ( kapandi )
turktorrent.biz davetiyesi :        kullanilabilir davetiye 5 bu site icin en az 7 essiz mesaj atmaniz gerekiyor veya 70 genel mesaj
bitturk.net davetiyesi :             kullanilabilir davetiye 14
leechturk.com davetiyesi :        kullanilabilir davetiye 0 

Maksadim size yardimci olmak bu sitelerde benim tarafimdan davet edildiginiz gorulecek sahte upload yaramazlik vb. yaptiginizda ben sorumlu tutulacagim o yuzden usluplu ve terbiyeli takilmanizi rica ediyorum.Hababam.biz de 5 dogru duzgun baska hicbir sitede olmayan konu acan veya 50 tane genel normal mesaj atana davetiye atacagim. Ama sakin mesajlariniz , tsk kardes , tesekkurler , sagol , :) :) :) :) tarzi seyler olmasin ...

NOT: Kullanilabilir davetiye 0 ise bosuna pm atmayin :/ sinirsiz davetiye vermiyorlar ... Ayrica sizde davetiye hakki kazaninca buradan aldiginizi unutmayarak diger isteyen arkadaslara yardimci olursaniz sevinirim.
« Last Edit: December 23, 2013, 11:03:05 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Levent

• Figüran
  • *
    • Email
Ynt: Turk Torrent sitelerine davetiye :
« Reply #1 on: July 21, 2008, 10:47:05 pm »
Hocam merhaba,

arena ve pirate için
PM gönderdim ama sanırım ulaşmadı :(
fgngl@mynet.com
Teşekkürler
« Last Edit: July 21, 2008, 10:48:48 pm by Levent »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #2 on: July 21, 2008, 11:51:49 pm »
Lutfen kirmizi yaziyla yazdiklarimi okurmusun ...

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

ALİ

• Figüran
  • *
« Reply #3 on: July 28, 2008, 01:53:22 am »
TURKTORRENT.BİZ İÇİN NASIL PM GÖNDEREBİLİRİM. SELAMLAR

mustafa oktay

• Figüran
  • *
« Reply #4 on: July 28, 2008, 03:43:38 pm »
PM ler ulaşmıyor sanırım turktorrent.biz için davetiye yollayabilirmisin. teşekkurler O_R_C_A@hotmail.com

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #5 on: July 29, 2008, 03:58:41 am »
PM calismiyor gerekli kriterlere sahip olup davetiyenizi hak etmek icin 5 essiz mesaj attiginizda , buradan isteyebilirsiniz , bende gonderecegim ... iyi okuyun ilk mesajimi ...

deniz

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #6 on: August 07, 2008, 12:26:08 pm »
arkadaşım merabakarr... bana 80630 sitesinden bir davetiye yollayabilirsen eğer çok makbule geçer.. mail adresim demoka@hotmail.com şimdiden teşekkürler...

jayjay

• Figüran
  • *
« Reply #7 on: August 07, 2008, 05:36:50 pm »
kardes iyi günler bittürk.net davetiyesi yolalrmısın vanunu34@yahoo.com lütfen saol şimdiden

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #8 on: August 08, 2008, 01:10:47 am »
beyler kocaman kirmiziyla goz cikartacak kadar bu mesaji sonuna kdar okuyun diyor anlamiyor musunuz ?

merhaba deniz : bu topic torrent siteleri davetiyesi , once yanlis yerde istekte bulunmussun sonra dogru yerde de istesen malese istegine cevap veremeyecgim cunku gerekli aciklama 80630 davetiye topicinin ilk mesajinda mevcut okursaniz sevinirim ...

dsafasasf

• Figüran
  • *
« Reply #9 on: August 21, 2008, 02:18:33 pm »
5 doğru düzgün konu açın derken kastettiğiniz şey nedir??? Bu forumdamı açmamız gerekiyor? Bu arada eskiden torrent-arena'ya üyeydim ama malesef site kapandı. (kapanmadan önce yaklaşık 25 gb uploadum vardı. Sanırım ratio oranıda 3.5 veya 4'tü. Eğer davetiye almaya uygunisem buyrun mail adresim: osmanmgg@gmail.com

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #10 on: August 22, 2008, 11:29:44 pm »
Sevgili Osman,

Evet bu forumda 5 dogru duzgun konu acman gerekiyor bu tum hababam.biz forum bolum ve alt bolumlerini kapsar ister resimlere ister fikralara ister yazilar ve dokumanlara tek istedigim baska hic bir yerde olmasin bu actiginiz konular ve yazilar , adam akilli derken sunu diyorum aa cok guzel link bakin vs. bunlari saymiyorum 2-3 paragraf yazi en makbule gecendir mesela bir oyunda hile yapmayi anlatabilirsiniz veya bir programin nasil kullanilabilecegi hakkinda bilgi verebilirsiniz , bir kitap okudugunuz begendiniz onun hakkinda yorumlar yapabilirsiniz , bir film izledigini o film hakkinda elestiriler yapabilirsiniz ... tek istedigim baska yerde bulunmayan ve sadece bizde olacak olan yazilar arkadaslar bunlari gerceklestirdiginiz takdirde davetiyeniz aninda mailinizde , cebinizde alamayana msnden bile verebilirim ...

teoman türkyılmaz

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #11 on: August 25, 2008, 02:39:41 am »
slm turktorrent.com davetiyesi gönderebilir misiniz? şimdiden teşekkürler

teoman türkyılmaz

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #12 on: August 25, 2008, 02:41:19 am »
pardon yanlış olmu turktorrent.biz kostebek17@hotmail.com şimdiden teşekkürler=))))))

Mehmet Zeyd Kazancı

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #13 on: September 11, 2008, 11:39:07 pm »
Hangisi oldugu farketmez sizce hangisi daha iyise bir tane de ben istiyorum.
Forumda devamlılık sağlayacağım.

i.like.no.other@hotmail.com

Şimdiden Teşekkürler ...

Saygılar...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #14 on: September 13, 2008, 12:28:47 am »
Merhaba Mehmet sitede kalici olacak biri gibi gorunuyorsun ve yaptigin paylasimlar guzel dedigim gibi benzersiz degiller ama yinede bir emek ve caba harcamissin , o yuzden sna butun sitelerden bir davetiye yolladim , pirateturk kapali , bitturkte varmissin aten diger ikisi turktorrent.biz ve arena-tr.com da mailinde iyi eglenceler bazen mailden calismiyor sorun olursa tekrar yazarsin buradan pm atarim linkleri , yaptigin her paylasima bakamadim cunku su an tatildeyim gelince hepsini degerlendirecegim saglicakla kalin