Author Topic: Daha da Güzeli Olabilirmiş  (Read 171105 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rid_One

• Oyuncu
  • **
Daha da Güzeli Olabilirmiş
« on: September 08, 2005, 03:56:04 pm »
Site güzel ama sanki bişeyler eksik gibi daha da güzel olabilirmiş böyle ne biliym zaman geçirebileceğimiz şeyler konsa hani hiçte fena olmaz..Ama sadece bu benden bi görüş tabi gerisi sana kalmış.....

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #1 on: September 08, 2005, 11:01:09 pm »
bak burda resimler var http://www.hababam.biz/index.php?option=com_zoom&Itemid=28&catid=1 bunalra bakabilirsin yorum yazıp puan verebilirsin sonra kendi resmini koyabilirsin ama bu gecici album su an daha profesyonelini yuklemekle mesgulum bitince dehset olacak ve forumdan daha eglencelisi ne olabilirki al sana interaktif bir board yani yaz cevapla sor bul çöz filan :) bu aksam da dehset bir stil yukleyecegim vbulletin icin bana soyletin ne gibi seyler eksik neler gormek istersiniz ona gore ekleyeyim o yuzden actık burasını :)
« Last Edit: September 08, 2005, 11:56:00 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

KeeP_CluBBiN

• CuRVaNoRD|GFB|
  • Senarist
    • http://zaferozben.sitemynet.com
« Reply #2 on: September 10, 2005, 07:45:02 pm »
:eek:  :eek:  bacı mı?

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #3 on: January 20, 2006, 12:19:27 am »
ıohhoooo topic dedemle yaşıt ama site ölüydü herlade bundan iyisi şamda kayısı
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...

Spartacus

• Guest
« Reply #4 on: January 23, 2006, 01:14:37 am »
boramir kes traşıda paylaşım yap be olum fuzuli adam seni..

pEjMuRdE

• Lazvegaz
  • Figüran
  • *
« Reply #5 on: February 04, 2006, 08:09:29 pm »
anarcy olm yine yiyon bizi:)
Beni sevmek ("G")üven ("Ö")zveri ("T")ecrübe ister...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #6 on: February 06, 2006, 11:55:44 pm »
nerde yiyoz mna koim bu ne ? http://www.hababam.biz/galeri ?

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Spartacus

• Guest
« Reply #7 on: February 07, 2006, 06:49:25 pm »
çıldırdı !!! :D:DD:D:

codeniz

• Figüran
  • *
Haklısın
« Reply #8 on: February 24, 2006, 01:15:36 pm »
Bence haklısın spartacus.site daha iyi olabilirdi.Benim anlamadığım sitenin sahipleri neden kendilerine mesaj atabilmemiz için adres oluşturmuyor:confused: :confused: [COLOR="Magenta"][/COLOR]

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #9 on: February 24, 2006, 01:36:00 pm »
Mesaj atmak istedigin kisinin uzerine tıkla ve ozel mesaj gondere bas boylece mesaj atabilirsin ... mail atmak istersen bigbadboyx@gmail.com

KniFe

• Administrator
  • Basrol
« Reply #10 on: February 24, 2006, 07:53:11 pm »
denizi çıldırtmayın ulaannn :D :D :D

volkanxizmir

• Figüran
  • *
« Reply #11 on: March 11, 2006, 02:51:23 am »
:D:D bütün milletin isi gücü seni kizdirmakmi yaa :D:D (Denizi)

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #12 on: March 11, 2006, 12:51:59 pm »
Alistik artik napalim sevinio millet :)

Spartacus

• Guest
« Reply #13 on: March 11, 2006, 10:33:29 pm »
puahuaha herkesin ortak tanıdıgı sensinde o yüzden sitede senden başka yüzyüze tanıştıgım birisi yok ;) bu nedenle sana takılıorum dün yeni gelin gibi surat yaptın ayar ettin beni gerçi

Boramir

• Angel of HaBaBaM
  • Oyuncu
  • **
« Reply #14 on: March 14, 2006, 11:17:26 pm »
Kanka kiskaniolar seni bunu sende biliosn ;)
HaBaBaM.BiZ yeni bir MiZaH anlayisi ...