Author Topic: iyi geyikler :)  (Read 8263 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
iyi geyikler :)
« on: March 12, 2006, 12:00:22 am »
Bol Bol geyik yapin artik hahahahha :D

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

volkanxizmir

• Figüran
  • *
« Reply #1 on: March 12, 2006, 01:42:18 am »
Al iste Dk bir gol bir daha kac dk oldu istek bölümüne GEYIK icin bölüm acilsin falan filan yazali... :D:D

Madem yazmaya basladik Spartacusada Selam yazalim, cocugu hic tanimiyom ama hergün msnde görüyom :) ya bütün gün bilgisayar basindayim ya tv izliyom yada denizle Spartacusun yazismalarini okuyom hehehe

Spartacus

• Guest
« Reply #2 on: March 12, 2006, 12:15:47 pm »
puahuauha volkan geyik deyince denizle msn yazışmalarımız gelio heralde aklına :):):):):

volkanxizmir

• Figüran
  • *
« Reply #3 on: March 12, 2006, 03:23:28 pm »
Ya su simgeler bi artsa ne iyi olucak yaaa :( ;) :) :p
4den fazla yapamamam cok kötü
=(((

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #4 on: March 12, 2006, 03:26:54 pm »
Haklisin Volkan bende bazen kendimi kaptirip 10-15 tane atiorm bi ara editlicem gereken yerden sonra belli bir post uzunlugu var onunda editlenmesi gerek halledicez ;)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

volkanxizmir

• Figüran
  • *
« Reply #5 on: March 12, 2006, 03:31:57 pm »
Insallah :D:D:D ya varya bu foruma kendimi kaptirdim ne ders calisasim geliyor icimden nede baska bisey sadece sizin forum degil ebayde beni iyicene yoldan cikardi bakalim nereye kadar gidecek bu böyle... gecen döncem msn space yüzünden sinifta kaldim bu dönemde forum ve ebay :(

volkanxizmir

• Figüran
  • *
surpriz
« Reply #6 on: March 12, 2006, 05:38:38 pm »
[COLOR="Red"][SIZE="3"]ya ufacik seye öyle laflar atiyonki bisey istiyoz laf ediyon baskasi yaptimi hay hos cokda seyimdeydi... neyse bi geyik daha yapayim dedim ve sana bi süpriz hazirladim :D bakalim nezaman farkina varican ;);)

Deniz icin[/SIZE][/COLOR]
« Last Edit: March 12, 2006, 06:25:29 pm by Anarchy »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #7 on: March 12, 2006, 06:26:55 pm »
bakalim sen attigim özel mesaji ne zaman goreceksin ve yaptiginin olayin boyutunun buyuklugunun farkina ne zaman varacaksin

KniFe

• Administrator
  • Basrol
« Reply #8 on: March 12, 2006, 08:38:10 pm »
geyik :D:D

sül3ym@n

• Super Moderator
  • Oyuncu
  • **
« Reply #9 on: March 13, 2006, 12:32:25 am »
deniz karı kız nasıl gidiyo :D :D :D  geyiqqqq

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #10 on: March 13, 2006, 12:44:41 am »
msnden 2-3 screen postlicam size bi ara ;)