Author Topic: Turk Torrent sitelerine davetiye :  (Read 49961 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Turk Torrent sitelerine davetiye :
« Reply #90 on: November 16, 2009, 12:22:00 am »
TurkTorrent.Biz Üyeliği Davetiyesi Alabilirmiyim Hocam :)

sana TT davetiyesi attikta, patlattin Prof :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Prof-89

• Basrol
« Reply #91 on: November 16, 2009, 04:00:49 pm »
hocam,sebebini anlatttım.. :) ( :rolleyes: )

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #92 on: November 16, 2009, 09:55:59 pm »
hocam,sebebini anlatttım.. :) ( :rolleyes: )

sebebinde haksizsin , kurallarini ihlal etmissin , adamlarin torrentlarini forumda 100lerce kisiyle paylasip 10GBlik seyi 1 TB mi ne leech etmissiniz , ustune ustluk Mythnessa kufur yagdirmissin ozur dileyecegine ...
kusura bakma ben yapacagim kiyagi yaptim

Gozun gibi bakman lazimdi hesabina ...

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Prof-89

• Basrol
« Reply #93 on: November 16, 2009, 10:18:57 pm »
Neyse hocam sorun değil dvetiyeleri kime vermek istiyorsanız verebilirisiniz. ;)
İlerki günlerde zaten bayram geliyor. :) Açarlar..