Author Topic: Temel Fikralari  (Read 2533 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Temel Fikralari
« on: April 22, 2009, 05:24:38 pm »
Temel eczaneye girer ve bir tavuk ister , eczaci kizgin , olm manyak misin burda yok tavuk filan git der.
Temel evvelsi gun tekrar gelir , tavuk var mi ? Eczaci sinirli sinirli olm bir yuru git burda sadece ilac satiyoruz manyak misin filan der ...
Temel yine gelir :) tavuk var mi ? Eczaci cildiracak lan kac kere dedik tavuk yok diye ? Temel de derki ulan ne kiziiuysun madem yok cama "Tavuk Yok" yaz ... Eczaci sirf Temelle ugrasmamak icin cama "Tavuk Yok" yazar ...
Temel evvelsi gun yine gelir " Abi tavuk ne zaman gelir ? " zuahahahha :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Temel Fikralari
« Reply #1 on: April 22, 2009, 06:45:42 pm »
Temel askere gider , komutan bunlarin hepsini toplar ve derki evlatlarim , her dusman askeri cesedine 10 lira verecegim , bunun uzerine askerler motive olmus bir sekilde dalarlar savasa , getirilen cesetlere hep 10ar lira verir komutan ama bizim temel gelmek bilmez ... 2 gun gecer yok , 3 gun yok .. 1 hafta yokkk .. en sonunda gelir ama bir kamyon cesetle ! Komutan der afferin evladim ! Ellerine saglik gurur duyuyorum seninle ama biliyorsun ulkemizin maddi durumu pek iyi degil ve ekonomik kriz var seninkilerin tanesine 8 lira versem olur mu ? Temel der ki " Yoooo komutan hayatta olmaz 8e ben aldim " :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...