Author Topic: Nasrettin Hoca - 70 arsin Halep  (Read 3893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Nasrettin Hoca - 70 arsin Halep
« on: March 21, 2009, 12:06:28 pm »
Bu fikrayi meshur ucan videosuna atfen yayinliyorum merak edenler vardir belki adam atlayarak pardon ucarak ! anlatanin sozunu kesiyordu :)

Palavracýnýn biri baþýna topladýðý üç beþ cahile karþý övünüp duruyormuþ :
- Ýþte ben güçlü ve maharetli bir adamým. Evet ben Halep'te bulunduðum sýralarda yetmis arþýn uzaða atlamýþ bir kimseyim!.. Nasreddin Hoca da bu sýrada oradan geçiyormuþ. Palavracýnýn yanýna yaklaþýp :
- Yaa demiþ demek sen yetmis arþýn atlarsýn. Haydi atla da görelim. Adam hýk mýk etmiþ.
- Ama demiþ ben Halep'te atladým. Hoca kýzmýþ :
- Caným demiþ, Halep oradaysa arþýn burada.

Iste Esra Ceyhanda Ucan Adam Videosu :)

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=0njYnBWzlok[/youtube]
« Last Edit: March 21, 2009, 02:19:52 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

buðra

• Administrator
  • Basrol
Ynt: Nasrettin Hoca - 70 arsin Halep
« Reply #1 on: March 21, 2009, 01:04:23 pm »
harbi palavracýymýþ ha:D:D

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #2 on: March 21, 2009, 02:46:02 pm »
Videosunu da ekledim Ucan adamin dsfigdoigndaiobadgbdgsb

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

gokhan

• Has Uþak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
« Reply #3 on: March 27, 2009, 04:21:40 am »
hýzlý cevap vardý ne oldu yA=)

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #4 on: March 27, 2009, 10:55:16 am »
forumu gecen upgrade ettim o zaman belki gocmustur :)

AZuReViL

• Global Moderator
  • Senarist
« Reply #5 on: March 30, 2009, 08:34:45 am »
guzelim ulkemizin bole amelelerle dolu oldugunu gormek cok can sikici yaw
What the fu....?