Author Topic: Hayatimin En Kotu Gunu  (Read 2922 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Hayatimin En Kotu Gunu
« on: June 27, 2008, 07:12:40 pm »
-Adamin biri barda oylece duruyor ickisine bakiyor yarim saattir ama hicbirsey yapmiyor olyece durup ickisine bakiyor.
-Kamyoncunun biri gelip adamin ickisini iciyor ve adam aglamaya baslyior.
-Aglama laaan , yenisini alirim simdi sana dur dayanamam bir adamin aglamasina.
-Sorun o degil diyor adam bugun hayatimin en kotu gunuydu , ise biraz gec kaldim patronum patladi ve beni isten kovdu , disari ciktim otoparka gittigimde ise arabam yerinde yoktu , polis uzgunuz birsey yapamiyoruz dedi :( , taksiyle dondum eve ama tam aractan ciktiktan sonra farkettim ki cuzdanimi unutmusum ama adam basti gitti gaza ... daraldim cok fena oldum ... bundan daha kotu ne olabilir diyordum ki deme zolaydim eve girdigimde birde ne goreyim bahcivan karimi tokmakliyor ...
-Dedim ulan ben boyle dunyanin icine ediym , zehir icip intihar etmeyi dusunuyordum ki sen geldin ve tüm zehiri ictin :/

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

ICeRySTaL

• Administrator
  • Basrol
Ynt: Hayatimin En Kotu Gunu
« Reply #1 on: July 08, 2008, 12:24:41 pm »
komyoncu tokmalý yoluna gitti :D zuhahahah