Author Topic: pis elektrik  (Read 14934 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
pis elektrik
« on: December 11, 2006, 01:06:56 am »
Bunu kemik dergisinde gormustum baya da guzel bisey heh pis elektrigimizi dokelim , kil olaylari ve anlari yazalim rahatlayalim tam anlayamayanlar icin ben 2-3 ornek verecegim simdi:

Ogretmen eve odev verir sunnari yapin vs. ama aksam ya bilgisayar oynariz yada arkadaslar maca filan cagirir koyim odevin bi tarafina modundayiz nauauua sabah olur okulda ogretmen tek tek yaptirir alistirmalari , bosluk doldurma veya problemleri her neyse iste , siz bakarsiniz hesaplarsiniz hemen bana su soru gelicek yaparsiniz onu , ama tabi hersey planladigimiz gibi olmaz hoca sirada degisilik yapabilir yada ondeki lavuklardan biri siraya gore gitmez sagdaki yerine soldaki baslar boylece size baska soru gelir eheuheuhe ama tabi ben her zaman bana gelicek olandan bir onceki ve bir soruyu hep yapardim ne olur ne olmaz die :D bu yapamama veya yannis tutturma anlari cok kildir :)

Sonra bir baska kil olay discodayiz hatun cok guzel size bakior, sizin de gonlunuz kayiyor ama nedir yani ne diyeceksin , ne yapacaksin , ne tepki verir herhangi bir hareketine karsi bilmiorsn ve assa yukari 3497292873857239472523 strateji gecior kafandan sole olsa bole olur bole olsa sole olur die , derken bakiosn hatun montunu alip gidio zuahahaha sende mal mal arkasindan bakiosn , bir baska gece olior baska hatunla ayni durumlar bu sefer diosn ki zkkerim ulaaan dan die gidiosn hatunun yanina kekliosn , elini melini biseyini tutmaya calisiosn , dans vs, bazen olur hatun ok modunda , bazen yallah ceker , biz ok modundayiz farz edelim o modda ne diycez , ne konussak nerden hangi konuya girsek die bin ter akitiriz aklimiza klasik , nerelisin , hangi okuldasin , dersler nasil vs. gelir bunnar klasik bunnari gecmeniz onerilir cunku cevaplardan sonra yine ayni yere pat die gelirsiniz daha berbat olur bole scp gidersiniz iste ehuehueheu al sana pis bi elektrik daha :)

Bu da son ornek olsun bir konuyu anlamazsiniz muhabbeti mesela araba muhabbeti su araba su kadar basar bunu yapar onu yapar su kadar kilo ceker vs. her kafadan bi ses cikar zuahahahaha , sizin karizma bir sahsiyetiniz oldugu icin size de sorular yoneltilir ve ne soyleyeceginiz onemle beklenir ama siz hic bi stten anlamadiginiz icin ne diyeceginizi bilemezsiniz ya cok deli bombalarsiniz ve hicbirsey olmamis gibi devam edersiniz otekiler yannis oldunu annasa da ses cikarmazlar veya direk dersiniz ya olm ben arabadan annamam filan isim olmaz gibi gibi bu da bir baska pis elektrik :)

Devami sizden :)
« Last Edit: May 12, 2007, 05:44:53 pm by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: pis elektrik
« Reply #1 on: May 12, 2007, 05:45:17 pm »
kimsede elektrik yok galiba zuahahah =)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #2 on: June 11, 2008, 12:26:53 am »
isvec ve isvicreyi karistirmaktan nefret ediyorum bu ne ya neden neredeyse ayni koymuslar adlarini ... her dilde aynilar ustelik sadece Türkcede degil ...

stratejix

• Figüran
  • *
« Reply #3 on: June 29, 2008, 01:59:21 am »
cehalete savas acar surekli etrafýnýzý aydýnlatmaya calýsýrsýnýz..
savasýrsýnýz savasýrsýnýz..
barýþ içinde bütün iyiliðinizle savaþýrsýnýz..
sonra bakarsýnýz düþman bitmiyor..
bazen tek basýnýza savastýgýnýzý gorursunuz, her cephede...
...
sonra bir gun belgesel izlerken bisey farkedersiniz..
yýrtýcý kedilerle ilgili bi belgeseldir..
4 yavrusundan 3 ünü kaybeden vahþi? kedi son yavrusunu hayatta tutabilmek icin sakat bacagýna ragmen avlanma telasýndadýr. aksi taktirde hayatta kalamayacaktýr.

içiniz sýzlar ..

saatler sonra uzak yerlerden impala sürüsü göç eder.
bizimki birini gozune kestirir ve nihayet agzýnda avýyla gelir yavrusunun yanýna.
son anda hayata tekrar tutunurlar.. þirin küçük yavru annesine sokulur. dunyanýn farkýnda degildir. uyur tatlý tatlý.. içiniz huzur dolar.
sevinirsiniz. rahat uyursunuz gece....
..
bir baska gece bir impala ailesinin hayatý konudur belgesele..
ona takýlýr kalýrsýnýz.
impala sürüsü yeni dogan nesli ve kendilerini hayatta tutabilmek icin güneye yagmurlara dogru goc ederler..
cok uzun ve aç gecen göç sýrasýnda bir cok kayýplar verirler..
ölmek üzere olan yavrulardan biri nihayet direkten donmustur.
annesinin yanýnda güven icinde su içmekte otlamaktadýr..
sonra çalýlarýn arasýndan vahþi? bir kedi cýkar..
yavruyu paramparca eder..
üzülürsünüz.
..

sonra hayata devam edersiniz.
aradan yýllar gecer.. iyilik adýna bir þeylerle savasýrken ve kendinizi yetersiz bulup demoralize oldugunuz gunlerden birinde, bir sey kafanýza dank eder..

aslýnda her þey bir amaca hizmet ediyor. ve herseyin bir yaradýlýsý var..
sonsuz sayýda senaryonun oldugu bu hayatta herkes farkýnda olmadan o kusursuz düzene hizmet ediyor..
hemde aslýnda eþit miktarlarda..
..
gecenlerde bir arkadasýmý kaybettim trafik kazasýnda..
e-5 te bir kopek onune cýkýyor. ona carpmayayým dýye saga kýrýyor yol kenarýna park etmis bir kamyonun altýna giriyor. kafasý arka koltuktaydý oraya gittigimizde..

ama ben kotu elektrik hissetmedim dostum..
hersey gozumun onundeydi.
her sey olabilirdi.
bu olmustu..
beným savastýgým, cahil  ve pis serseri dedigim biri ölmeden önce bir ara sokakta arkadasýmýn onune makas atarak onun hayatýný tehlikeye atabilir onunla kavga edebilir belki yaralayabilirdi..
bunu  yapmýs olsaydý, yada daha basit bir pushtlukla 10 saniye zaman kaybettirseydi arkadasa, o kopek karsýya gecmis olacaktý. bu kaza olmayacaktý.

bu mumkun muydu?
evet..

peki biraz daha gelistirelim..
bu olay benzeri bi olay Atatürk zamanýnda olsaydý, benzer bir serseri, hadi biraz daha abartayým, Ata'dan nefret eden pis bi serseri ataya carpack arabayý engelledi..
hayatý boyunca hicbir ise yaramayan o pis serseri dünyanýn kaderiyle oynamýs olmaz mýydý..
butun hayatý tehlikeler icinde gecen atamýz boyle olaylar yasamamýs mýdýr?
kim bilir..
..
hersey bir seye hizmet ediyor...
kimse kendisini küçük görmesin..
herkes kendi algýladýgý  ve tad aldýgý sekilde 4 elle sarýlsýn hayata..
tek gorevimiz hayatta kalmak aslýnda..
..
bundan daha da iyisi, iyilik kavramýnýn varlýgýný keþfedip, yaptýklarýmýzý evrensel iyi ile örtüþtürme gayretiyle yaþamaktýr bu ömrü..

kötü elektrik yok.. kötü düþünmezseniz..
aslolan içinizde.. 

Aurora

• Administrator
  • Basrol
« Reply #4 on: July 14, 2008, 12:21:34 am »
Þimdi Durum þu Benim bilgisayarim M.Ö 'sine aitdir..O yüzden artýk dermaný kalmadý hiç bi oyunu kaldýrmaz oldu..
Ayrýca Yaþadýðým yer küçük bi memleket ve vakit gecirecek çok birþey yok..Aslýnda hiçbiþey yok xD

Neyse gelelim konuya Sýkýcý hayatýma biraz ugrasý getireyim diye ark.ýmýn isteðiyle ogame baþladým.BÝliyorsunuzdur oyunu :D
Ve çok hýrs yapan biri oldugum için benden önce baþlayan arkadaþlarýmý geçerek onlara havamý basmak istiyorum :DDD
Ama çok yorucu bi iþ 3 gün uykusuz kaldýým oldu :D
Geçtimmi onlarý? Ramak kaldý tatil moduna girdim :D 1 gün uyudum ve ertesi gün sýkýntýdan patladým :D
Yani Ne ogame'le Nede Ogamesiz olmuyo napcaz bilmiom :DD

Mehmet Zeyd Kazancý

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #5 on: September 11, 2008, 11:23:36 pm »
Bir online oyuna baþlarsýnýz arkadaþ gibi oynarsýnýz günlerinizi verirsiniz sabah oturursunuz artýk oyunda hatrý sayýlýr bir seviyeye gelmiþsinizdir girersiniz Ýd nizi Þifrenizi ve karþýnýzda DAN!! Banlanmýþsýnýz... Dünya yýkýlmýþtýr sanki 1:1 atarsýnýz cevap gelir Hesap Paylaþýmýndan banlanmýþsýnýzdýr. Nedeni mi ? TTNET ve static olmayan ipniz ...

Pis çok pis bir durum...

Saygýlar...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
msne ekleme olayi
« Reply #6 on: October 07, 2008, 04:40:20 pm »
simdi baktim msnde 552 kisi var toplam bissuru online var ama bunnarin yarisiyla konusmiorm ... paso biri eklio :

onceleri sorardim kimsin niye ekledin filan

cevap : ben eklemedim sen beni ekledin ...
yada o sorar neden beni ekledin sen kimsin kendisi eklemis olmasina ragmen :)
kiz erkek farketmiyor hep ayni sonuc biride demez ben seni ekledim ... msn cikali beri bitanesine rastlamadim oyle ...

artik sormuyorum kimsin nerdensin neden ekledin diye oyle msn havuz gibi :) adam her gun online 1 kere selam verip ne sen kimsin diyor nede beni nie ekledin diyor nede ben seni su yuzden ekledim diyor haliyle cok gicik bir durum cok dusundum yeni msn alip cici bi liste yapmayi ama 550 kisiyi kim ayikliycak simdi :( oyle pis bi durum iste

Aurora

• Administrator
  • Basrol
« Reply #7 on: October 08, 2008, 02:18:42 pm »
:D  Eveeet bunu biliyorum benim eski msnimde o haldeydi þimdi bu yenisinde 70 kiþi var.Ama göz alýþkanlýgý online sayýsý biraz az olunca göz doygunlugu olmuyor :))