Author Topic: itiraflar ve itiraf.com  (Read 69685 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Barýþ

• Oyuncu
  • **
    • Email
Bir gün Otobüste
« Reply #75 on: May 11, 2007, 01:03:04 am »
Bir gün otobüse bindim hemen kapýnýn yanýnda küçük uzun oturaklar varya oraya oturucam otobüs gelmeden planlamýþtým bi oturayým derken þaaak yere yapýþmayým mý meðer bu otobüste benim dediðim oturaklardan yokmuþ.Bir daha otobüse çok az bindim.Gerektiðinde arada sýrada biniyordum.Otobüse binince utanmak gelio içimden nedense :)
Her þey "Www.hababam.biZ" için.. :afr:

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: Bir gün Otobüste
« Reply #76 on: May 11, 2007, 02:12:02 am »
Bu senin basina gelen gercek bir olaysa itiraflarin altina yaziverseydin :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Barýþ

• Oyuncu
  • **
    • Email
Ynt: Bir gün Otobüste
« Reply #77 on: May 12, 2007, 07:25:54 am »
Benim baþýmdan geçen bi olay ama hic aklýma gelmedi oraya yazmak kusura bakma ;)
Her þey "Www.hababam.biZ" için.. :afr:

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: itiraflar ve itiraf.com
« Reply #78 on: May 12, 2007, 05:40:15 pm »
cihan gene sipsak birlestirmis :) ;)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #79 on: June 02, 2008, 08:50:04 pm »
Yer Almanya gece piyasasindan eve dönüyoruz 4-5 Türk aramizda tabi temiz Türkce konusuyoruz hepimiz ögrenciyiz , metro girisinde bir cift apache gözün bizi izledigini sezdim fakat güle oynaya yolumuza devam ettik sonra tren bekliyoruz dayinin biri yanimiza yaklasti , " Sizi uzun zamandan beri takip ediyorum , siz cok temiz cocuklara benziosunuz " dedi ve biz yikildik zuahahahahah orda bir biyigini kivirsaydi zaten bizi hastaneye kaldirirlardi neyse donelim muhabbete evet dayi filan biz okumaya geldik Turkiyeden , belli belli zaten buranin gencleri cok apache, memleket nere? ( fix ) tek tek memleketleri söyledik arkadasin biri Adana dedi ve dayidan hemen yorum bizimle kankiya 40 yillik Adanalilar Allaha küfredio ! napalim dayi ? bizde mi ediyoruz ne diyelim orda sana yani simdi ...hala aramizda makarasini yapariz siz cok temiz cocuklara benziosunuz :D
« Last Edit: June 02, 2008, 08:52:06 pm by Anarchy »

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #80 on: October 22, 2008, 01:44:54 pm »
Bu bolumu uzun zamandir boslioduk netten gelen itiraf.com mesajlari :

Ýþte ! Aradýðým kýz bu

Ýlk yemeðe çýkýþýmýzda cep telefonu çaldý. Elini çantasýna attý. Kurcaladý, kurcaladý.
Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadý.
Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarýndan:
'Evde mi býraktým acaba?' Ýþte o an aradýðým kýz bu dedim.
----------------------------------------------------
Piþmanlýk
Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi kartý borcum olduðunu öðrenen babamýn ilk tepkisi;
'Keþke korunsaydým'
---------------------------------------------------
Altýncý his
6. His filmini izledin mi dedim. Hayýr ama çok övdüler dedi.
Bende film in CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beðendim dedim.
Þimdi izlersem bir þey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazým önce dedi.
Sustum.Gülmedim bile. Artýk görüþmüyoruz.
Öncelik
Evlenmeyi düþündüðü erkek arkadaþýnýn 'benden önce biriyle oldun mu?' sorusuna, 'buraya gelmeden önce mi?' cevabýný vererek evlilik umutlarýný magmalara atan hatunun gerçek sarýþýn olduðunu söylememe bilmem gerek kaldý mý?
Suyu ýsýt

Geçenlerde köyde komþunun evinin önünden geçiyor dum.
Yaþlý amca hanýmýna þöyle dedi: 'Haným suyu ýsýt; olursa olur olmazsa çay demleriz.'
Hala gülmekteyim.
Maalesef Kaybettik
Aniden fenalaþan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taþýyan, a ncak yarým saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik' demesiyle annelerinin öldüðünü öðrenemeyen(!)
bunun yerine 'ulan nasýl kaybedersiniz koca kadýný daha demin buradaydý!' deyip doktoru bir güzel döven komþularým var duyurulur...
Ramazan geldi
Her zaman caným, aþkým diyen kocacýðým Ramazan geleli beri,orucu bozulmasýn diye bana 'kanka' diyor ya..
Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazýsýný görüp de
'Allah'ýn akýllýsý, tanker yazacaðýna danger yazmýþ' diyen ve arkasýndan kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?
--------------------------------------------------
Kýbleye çevirin
Bu zamana kadar hiçbir þeyi alkýþlatamamýþtým kýsmet bugüneymiþ.
Lütfen o büyük alkýþlarýnýz pilota 'Uçaðý kýbleye çevirin, namaz kýlacaðým' diyen gurbetçi vatandaþýmýza gelsin. Haberi gördüðümde ben öyle yaptým da.
Efendi Çocuklar
Lütfen bir alkýþ da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda
zap yaparken, Aydýn ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunlarý çok
severim, mankenlerle falan dedikodularý çýkmýyor, terbiyeli çocuklar' dedi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bizim oradaki Carrefour´un ilk açýldýðý z amanlar. Maðazada anlýk
indirim duyurularýný anons eden kiþi þöyle dedi:
'Pantolonlarý indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz.'
Lise yýllarýnda Milli Güvenlik dersinde hocamýz olan subay, sýnýfýn
güzel kýzlarýndan birini kaldýrmýþ ve ondan subay rütbelerini
küçükten büyüðe doðru saymasýný istemiþti. Sýralamayý aynen yazýyorum:
'Teðmen, üsteðmen, yüzbaþý, binbaþý, yarbaþý ve albaþý.'
Geçenlerde gittiðim düðünde takýlan paralarý anons eden þahýs aynen
þöyle dedi:
'Gelin haným köþede, isteyen takabilir.'
------------------------ ---------------------------
Arkadaþýmýn sevgilisi komiser. Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken;
- 'Bilmem kaç merkez, yolda üç tane or..pu var Tamam' diye bir telsiz
anonsu gelmiþ.
Erkek arkadaþý çok utanmýþ ve hemen telsize sarýlýp telsizin diðer
ucundaki memura;
- 'Bu ne biçim anons, malum kadýn deyin biz anlarýz' diye fýrça atmýþ.
On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuþ.
- 'Komiserim malum kadýnlar or..pu degilmiþ Tamam'
Bir arkadaþýmla balýk almaya gittiðimizde, arkadaþým kovanýn içinde yüzüp
çýrpýnan balýklara bakýp;
- 'Bunlar taze mi?' diye sormuþtu.
Balýkçý da cevabý hemen yapýþtýrdý:
- 'Yok abla, pil takýp oynatýyoruz'

ayan

• Basrol
« Reply #81 on: August 14, 2009, 11:21:53 am »
bence cingeneler india dan gelmisler ama emin degilim tabi .

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #82 on: August 14, 2009, 12:57:16 pm »
bende oyle duydum bir arkadastan