Author Topic: Davetiyeler Topici ( orkut , gmail , 80630.com , Ac90.com vb. )  (Read 102895 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gokhan

• Has Uşak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
Ynt: Davetiyeler Topici ( orkut , gmail , 80630.com , Ac90.com vb. )
« Reply #30 on: August 12, 2006, 07:04:34 pm »
davetiyen yollanmıştır güle güle kullan:P:p

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #31 on: August 13, 2006, 12:17:21 pm »
Eywallah gokhan ellerin dert gormesin su an Turkiyedeyim herkese duyrulur ve Antalyaya ugramayi dusuniorm gokhan :D sende Antalyadaysan yapariz bisiler :P

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

gsmas

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #32 on: August 16, 2006, 12:26:59 am »
80630 davetiyesi rica ediyorum cok acil lazımm mailim:mali_hz_b@hotmail.com şimdiden coook teşekkür

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #33 on: August 16, 2006, 08:23:42 pm »
Aciliyeti nedir anlamiorm heheh neyse yok arkadsim o siteden davetiye su an yazdik tepeye nicin okumuyorsunuz ?
« Last Edit: August 17, 2006, 09:38:06 am by Anarchy »

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inararak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

merteren

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #34 on: August 16, 2006, 09:12:30 pm »
Su an davetiye gonderebildigimiz siteler : orkut.com , gmail.com , 34730.com

Arkadaslar bazi arkadaslik siteleri , paylasim siteleri , forumlar ve akliniza gelebilecek diger sistemler davetiyeli olabiliyor , sizin HaBaBaM.BiZ kullanicisi olaraktan hicbirisinden geri kalmanizi istemeyiz ve hepsinde aktif olmaniz dilegiyle , sadece topicteki siteleri degil baska siteleri de isteyebilirsiniz , sizin icin arastiririz :)

orkuttan bir görüntü :

Cok guzel hos ve universal bir platform google servisidir , gmail ile beraber kullanabilirsiniz onu da bu topikten temin edebilirsiniz , bir Turk tarafindan yazilmistir : Orkut Büyükkökten siteye de ismini vermistir , 18 milyon ve uzeri kullanicisi var Turkiyede pek yaygin degil yonja ya rakip , assagi yukari ayni ozellikleri var , hatta biraz daha profesyonele kaciyor da diyebiliriz ustelik hicbir sinirlama yok , gold mold filan istemiyor sizden :)

Sizlerden ricam bu topluluklarda bizi temsil edeceginiz icin daha dogrusu bizden gelmis olacaginiz icin , elinizden geldigince kibar olmaniz ve kurallara uymaniz.Cünkü yapabileceginiz yanlis bir hareket bizim de hesabimizi etkileyebilir.

Bu arada davetiye isterken mailinizi belirtmeyi unutmayin davetiyleri pm e degil maile gonderebiliyoruz :) mailinizi ; " isminiz at domain nokta com olarak yazarsaniz spam tarayicilarindan kurtulursunuz ornegin " zeliha at gmail nokta com (dogru) = zeliha@gmail.com (yanlis cunku bakin uzerine tiklanabiliyor kimsenin dikkatini cekmeyelim)

Önemli NOT : 80630.com davetiyeleri gonderimi ben veya adminleirmizden biri yeni bir account alana kadar dondurulmustur.Sebebi ise cok yakin bir arkadasima benim kendi kullanici adimi ve sifremi verdim iceriye bakmasi icin , cok merak ediyordu ; o günden sonra giremedim siteye , bana davetiye gonderen arkadas su an sirada 10.000 davetiye var dedi , tekrar davetiye alip accountumu aktiflestirdikten sonra sizlere davetiye gondermeye devam edecegiz!

NOT2 : AC90.com a su an giris yapilamiyor login yeri kaldirilmis sebebnini bilmiyorum.

allah aşkına banada 80630 dawetiesi ulaştırın .mail adresim mmert_eren@hotmail.com

merteren

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #35 on: August 16, 2006, 09:18:20 pm »
Aciliyetyi nedir anlamiorm heheh n eyse yok arkadsim o siteden davetiye su an yazdik tepeye nicin okumuyorsunuz ?

ozaman dostum bana 34730 dawetiesi ileitrmisin mmert_eren at hotmail nokta com ;)

gsmas

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #36 on: August 16, 2006, 11:49:42 pm »
bende o zmn 34730 rica ediğim mail:mali_hz_b at hotmail nokta com
teşekkür şimdiden

KniFe

• Administrator
  • Basrol
« Reply #37 on: August 17, 2006, 01:31:21 pm »
bende o zmn 34730 rica ediğim mail:mali_hz_b at hotmail nokta com
teşekkür şimdiden

arkadasım mail adresni birazdaha acık yazabrmlsn ?

KniFe

• Administrator
  • Basrol
« Reply #38 on: August 17, 2006, 01:37:22 pm »
Aciliyetyi nedir anlamiorm heheh n eyse yok arkadsim o siteden davetiye su an yazdik tepeye nicin okumuyorsunuz ?

ozaman dostum bana 34730 dawetiesi ileitrmisin mmert_eren at hotmail nokta com ;)

seninkinide attım arkadasım.. güle güle kullan :P

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #39 on: August 17, 2006, 02:16:57 pm »
2-3 post yukarda full hali var knife ilgin icin tsk ;)

gsmas

• Figüran
  • *
    • Email
« Reply #40 on: August 17, 2006, 06:29:28 pm »
knife arkadaşım yukarda var ama yine verim mail:mali_hz_b@hotmail.com ilgin için teşekkür davetiye içinde şimdiden ayrı bi tşşkr ediorm saolsn...

nox

• Figüran
  • *
« Reply #41 on: August 21, 2006, 02:25:36 pm »
orkut ve 34730 a davetiye gonderebilirmisiniz.. tsskkurler smdiden...  Mail:  ahmetemek at hotmail nokta com

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #42 on: August 21, 2006, 04:41:32 pm »
orkut davetiyeni yolladım 34 u de knife gelince yollar :) iyi forumlamalar ve arkadasliklar hehhe

MRTURK

• Basrol
    • Email
« Reply #43 on: August 22, 2006, 09:31:35 am »
merhabalar

34730 com davetiyesi istiyorum

mail mrturk_@hotmail.com

teşekkürler
SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR.!!!!

MRTURK

• Basrol
    • Email
« Reply #44 on: August 22, 2006, 09:34:22 am »
ANARCHY MERHABA

BANA DAVETİYELERİ YOLLARSAN SEVİNRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

ORKUT -80630 KOLAY GELSİN :)
SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP ÇIKARSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR.!!!!