Author Topic: hack öðreniyorum  (Read 6897 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Barýþ

• Oyuncu
  • **
    • Email
hack öðreniyorum
« on: May 07, 2007, 10:37:17 pm »
böyle bi konu olsada herkes hack ile ilgili bildiklerini yayýnlasa bence çok güzel olur admin lerden ricam olur diðer arkadaþlarda beni desteklerlerse sevinirim hoþcakalýn hababam.biz le kalýn
Her þey "Www.hababam.biZ" için.. :afr:

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
Ynt: hack öðreniyorum
« Reply #1 on: May 07, 2007, 11:22:11 pm »
Baris sitemizin amacinin mizah makara komedi oldugunun farkindasindir umarim :) hack malesef konumuzun disinda ogrenmek ve ogretmek sitemize hackerlari cekecektir biz daha cok sinema serverlere hitap etmek istiyoruz hababam.biz ismiyle ama ben kendim de hacking ile ilgileniyorum daha cok kendimi korumayla bununla ilgili bir site acmayi dusunuyorum ilerde cok uzak planlarin arasinda ama simdilik komedi sinema mizah firkalara reismlere vs. devam edelim :)

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

Barýþ

• Oyuncu
  • **
    • Email
« Reply #2 on: May 08, 2007, 09:50:58 am »
Yanýtýn için Teþekkürler abi ben de ilgileniyorumda o konuda çok paylaþýmým olur diye söylemiþtim ama hababam.biz ' in komedi mizah vs. alanlar kapsadýðý bir an aklýmdan çýkmýþ özür dilerim...;)
Her þey "Www.hababam.biZ" için.. :afr:

CÝCO

• bjk
  • Global Moderator
  • Senarist
  • VÝP//ArGe
    • Email
« Reply #3 on: May 08, 2007, 03:53:29 pm »
Baris sitemizin amacinin mizah makara komedi oldugunun farkindasindir umarim  hack malesef konumuzun disinda ogrenmek ve ogretmek sitemize hackerlari cekecektir biz daha cok sinema serverlere hitap etmek istiyoruz hababam.biz ismiyle ama ben kendim de hacking ile ilgileniyorum daha cok kendimi korumayla bununla ilgili bir site acmayi dusunuyorum ilerde cok uzak planlarin arasinda ama simdilik komedi sinema mizah firkalara reismlere vs. devam edelim

ÇOK DOÐRU SEÖLEMÝÞSÝN DENÝZ ABÝ  burasý mizah sitesi

bu arada senin pc de  bi þey  wardý istanbuldayken  msn hacking ile :) ilgili hatýrladýnmý :D zuahahahha o hala duruyomu ??
Adaletin varsa senin olsun dünya. Adaleti paranýn belirlediði bu kerhanede, alamadýðýn yüreðim bir gün gelip alana kadar Beþiktaþ uðruna çarpacak. Hobisel deðil be aðabeycim, lafsal hiç deðil bu sevda.

Kara ulan kapkara, bildiðin zindan

Anarchy

• Administrator
  • Yönetmen
  • Anrulz =)
    • HaBaBaM.BiZ
« Reply #4 on: May 08, 2007, 04:32:11 pm »
Yanýtýn için Teþekkürler abi ben de ilgileniyorumda o konuda çok paylaþýmým olur diye söylemiþtim ama hababam.biz ' in komedi mizah vs. alanlar kapsadýðý bir an aklýmdan çýkmýþ özür dilerim...;)

rica ederim bariscim , tahmin ettim hacking hakkinda cok seyler katabilecegini , hacking ile ilgili bir site yaparsam veya kurulusunda bulunursam ilk isim sana haber vermek olacak hehe :)

cihan msn hack olayinda birkac pruz vardi %100 temiz olmasini istiyorum oyle salacagim piyasaya olmadi %97 ile salariz ehuehueh

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksýn, hedef için amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktýr, herkes seni yolundan çevirmeye çalýþacaktýr. Fakat sen buna karþý direneceksin, önüne sonsuz engeller de yýðacaklardýr; kendini büyük deðil küçük, zayýf, araçsýz, hiç sayarak, kimseden yardým gelmeyeceðine inararak bu engelleri aþacaksýn. Bundan sonra da sana büyüksün derlerse, bunu söyleyenlere güleceksin...

gokhan

• Has Uþak
  • Senarist
  • yaLnIzLIk Ömür bOyU
    • Fasten on=D
« Reply #5 on: July 01, 2008, 10:17:16 pm »
hacker yetiþtirelim da iyi fikir=) sonra denizi hamburg da göz altýna alsýnlar ergenekoncu diye:d